gebe
  1. aslıııııı

aslıııııı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

anne olmak çok istiyorum

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında aslıııııı tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı duyuyorum arkadaslardan aa hamıle kalmısım ben ugrasıyorum bıde bu ay terslık olunca ay lutfen bırı benı aydınlatsın yumurtlama donemı 10.gun baslayan var falan dıyolar 3 gun yasar dıyolar ole olurmukı allahım ısteyen herkese hayırlı evlat kısmet etsın

2. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    canım yumurtlama günün adet döngüne bağlı dr.ların klasik hesaplarına göre 28 günde adet olan birinin yumurtlama başlangıcı 14.gün yani adet tarihinden 14 çkartıyosun falan... tabii kaç gün sürer onu bilemem ben yumurtlamamın bittiği gün hamile kalmıştım ama bünyesel bi olay tabii hereste farklı tek tavsiyem sabırlı ol ve kafandan at emin ol hesaplamadığında sürpriz yapmayı daha çok seviyo bebişler:) allah gönlüne göre versin

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    spermler 3 gün kadar icerde yasayabiliyo, insallah tutmustur ve 9 ay snra bebisini alirsin kollarinin arasina :)

4. aslıııııı

aslıııııı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar test yaptım pozitif cıktı hamıleyım galıbaaa.yarın dr a gıdecegım ınsallah ordada pozıtıf cıkar allahım herkese kısmet etsın

5. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı haberlerini bekliyoruz yarın bizi bilgilendirmeyi unutma :) İnş.herşey dilediğin gibi olur.

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hayırlı olsun canım bizler de güzel haberlerini bekliyoruz...

7. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı haberler alırsn İnşAllah canım.

8. aslıııııı

aslıııııı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet hamıleyım cok sukur 5 hafta 2 gunluk allah herkese tattırsın ınsallah cok mutluyum

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gözün aydın canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.

anne olmak çok istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne olmak istiyorum !

Anne olmak istiyorum !

Sevgili meleklerim; bu başlığı görünce içi burkularak konuyu açan , anne olma hasretindeki meleklerim için bu konu.Buyurun meleklerim; Anne olmak istiyorum ! Artık sizde anne olmak istiyorsunuz. Adetleri düzenli olan bir kadında gebelik için en uygun zaman, adet gördüğünün ilk gününden itibaren 11 ila 17′nci günler arasıdır. Eğer bu günlerde cinsel ilişkiye girerseniz hamile kalma...
  2. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu
  3. anne olmak istiyorum

anne olmak istiyorum

benim adetime 6 gün var fakat ben 2 haftadır eşimle korunmasız ilişkiye giriyorum yani son adet dönemimim 13 ve 17 günleri arasında eskiye nazaran çok fazla wcye gidiyorum ben hamilemiyim acaba:hamileyim:
  4. Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Merhaba 3 senelik evliyim. Düzensiz adet ve hormon bozukluğum var. 1 senedir tedavi oluyorum. Ama sonuçlar hep aynı :( Hamile kalmam için önce tedavimi bitirmem gerekiyormuş. Polistik over rahatsızlığım var. 4 aydır regl olmuyorum. Geçen ay doktora gittim. GLANGE 850 mg ve DIANE 35 DRAJE verdi. Kullanımın 1. ayı bitmekte ve adet oldum. 3 ay boyunca kullanacağımı söyledi doktor...
  5. bende anne olmak istiyorum...

bende anne olmak istiyorum...

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 4. kez tüp bebek deneyeceğiz fakat maddi yetersizlikten dolayı olmadı.evde hediyelik sabun yapıp satmaya karar verdim hatta destek için sayfalar açtım ama bir Allah'ın kuluna sesimi duyuramadım :(

Sayfayı Paylaş