gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Anne olmak için en kötü ülkeler neresi ?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

annelik duygusu Annelik sorumluluktur

Merhaba kızlar
    Anne olmak çok güzel ama çokta sorumluluk isteyen birşey
    Nekadar benim herşeye gücüm var desende içinde bulunduğun şartlarda önemli

Amerikan yardım kuruluşu Save the Children tarafından her yıl yapılan sıralamada, 2012 yılında dünyada anne olmak için en kötü yer, açlıkla mücadele eden Afrika ülkelerinden Nijer oldu.Fransa’nın 14, ABD’nin 25’inci sırada yer aldığı listede, Türkiye 47’nci sırada yer bulabildi.

Fransa’nın 14, ABD’nin 25’inci sırada yer aldığı listede, Türkiye 47’nci sırada yer bulabildi.

Anne olmak için en kötü ülkeler neresi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Olmak İçin Doğru Zamanı Seçmek

Anne Olmak İçin Doğru Zamanı Seçmek

Anne Olmak İçin Doğru Zamanı Seçmek Annelik her kadının tatmak istediği bir duygu. Fakat yoğun iş hayatı ve kadınların sorumluluklarının hızlı artışı ileri yaşta anne olmayı beraberinde getiriyor. Annelik için doğru zaman hangisi? Geç yaşta anne olmanın yararları ya da zararları nelerdir? Bu soruların cevabını yazımızda bulacaksınız... Bir kadın öncelikle bebek sahibi olmak isteyip...
  2. İyi anne baba olmak için

İyi anne baba olmak için

iyi anne, iyi baba, olmak için, yapılması gerekenler, neler yapılmalı, öneriler, bilgiler, tavsiyeler ve dahası burada arkadaşlar Şüphesiz ki, evlat sahibi olanlar için, çocukları dünyada ki herşeyden daha kıymetli ve önemli... Ve yine şüphesiz ki, her anne - baba mükemmel bir anne baba olmak ister. Peki iyi anne - baba olmak için nelere dikkat etmeli; buyrun bu makalemizde öğrenelim...
  3. Anne olmak isteyen meleklerimiz için dua

Anne olmak isteyen meleklerimiz için dua

Melekler yumurtalıkların şifası için okunacak ayeti kerime ve meali burda okumak isteyenler için paylaştım (özel günlerinizde okumayın) َقُلِ الْحَمْدُ لِلّهِ الَّذِي لَمْ يَتَّخِذْ وَلَدًا وَلَم يَكُن لَّهُ شَرِيكٌ فِي الْمُلْكِ وَلَمْ يَكُن لَّهُ وَلِيٌّ مِّنَ الذُّلَّ وَكَبِّرْهُ تَكْبِيرًا Ve kulil hamdu lillâhillezî lem yettehız veleden ve lem yekun lehu şerîkun fîl mulki ve lem...
  4. Üvey Anne-Baba Olmak O kadar Kötü Değildir....

Üvey Anne-Baba Olmak O kadar Kötü Değildir....

Üvey Anne Baba Olmak Üvey Olmak Nasıldır İkinci evliliğinizi yaptınız ve eşinizin önceki evliliğinden bir çocuğu var..Bu çocuğa nasıl davranacağınızı ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız işte sizlere bazı öneriler...Üvey anne-baba olmak aslında zor değil.... Üvey Olmak Her Zaman Kötü Değil! Uzmanlar, üveyliğin zor olduğunu ama iyi bir aile olmanın imkansız olmadığını söylüyor....
  5. Anne Olmak İçin Acaba Geç mi Kaldım

Anne Olmak İçin Acaba Geç mi Kaldım

bu konu;anne olma yaşı kaçtır,ileri hamilelik yaşı hakkında bilgiler vermektedir Son yıllarda başta gelişmiş ülkeler olmak üzere tüm dünyada ilk gebeliğini ileri yaşlarda yaşayan anne adaylarının sayısında önemli artışlar gözlenmektedir.Kadınların gebe kalma potansiyellerinin en yüksek olduğu dönem, 30lu u yaşlarıdır. Ancak, çalışan kadınların sayısının giderek artması ve bu dönem de...

Sayfayı Paylaş