gebe
  1. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93

anne olmak için uzun süre bekleyenler hikayelerini paylaşabilir mi bizede ümit olur..

Konu, 'Gebelik' kısmında a.özlem tarafından paylaşıldı.

anne olmak için uzun süre bekleyenler hikayelerini paylaşabilir mi bizede ümit olur..

2. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    slm ben3 yıllık evliyim pko var gebe kalamadm bu ayda çatlatma iğnesi sonuç vermezse aşılamaya geçecem ancak adetime 2 gün kaldı inş aşılamaya gerek kalmaz size güzel haberler verrm birde aşırı çocuk isteği var onu kafamdan atmam lazım pko lu olup hamile kalan yazsn benden bu kadarrr:bebiss:

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    KIZ ÖZGE CEKİRGE GİBİSİN KONULARDAN KONULARA GECİYOS TAMAM MEKANDA DEĞİŞİKLİK İYİDİR :parti::şşş:

4. ceylinn

ceylinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    110
    Ödül Puanları:
    0
    bendede çikolata kisti var iki tane 3 cm:(

5. nisan cemre

nisan cemre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende çok zor günler geçirdm... 3 yıllık evliyim 3 düşüğüm var çok zor zamanlar geçrdim her düşükte canımdan can gitti eşimle aram bozuldu herkesten nefret etmeye başladım.. insan içine çıkmadım eve kapattım kendimi üstelik kromozom bozukluğum ve pıhtılaşma bozukluğum var... doktor tüp bebek yaptırmazsam düşüklerimin devam edeceğini ve düşmese bile engelli olacağını söyledi...tüp bebek merkezleriyle görüştüm aylarca ama cesaret edemedim hiç :( sonra yeniden hamile kaldığımı öğrendim hemde korunurken... ve bu sefer hiç bişey olmadı bebeğime.... şimdi 3 aylık anneyimm.... oğlumu her kokladığımda şükrediyorum Allahıma... ümidinizi kaybetmeyin kızlar bol bol dua edin...
    Allah gönülden yapılan duaları kabul edermiş.....

6. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    slmmmmmmmmmmm....bende pko luyum..adet düzenim berbat..2 yıldırda bebişimiz olmuyooo

7. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93

ayy cok tesekkür edrim yorum yaptığınız için ne kadar güzel bzde görürüz o günleri inşallah

anne olmak için uzun süre bekleyenler hikayelerini paylaşabilir mi bizede ümit olur.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rimel nasıl uzun süre kalıcı olur.. ????

rimel nasıl uzun süre kalıcı olur.. ????

kalıcı rimel ruj nasıl kalıcı olur saç rimeli saç rimelleri Ok gibi kirpikler Kirpikleriniz için de suya dayanıklı rimelleri tercih edin öncelikle. Kısa kirpikleri uzun göstermek de yeni ürünlerle şimdi çok kolay. Pisayada sırf bunun için üretilmiş pek çok maskara bulabilirsiniz. Rimelin kalıcılığını sağlamak için size pudra çok yardımcı olacaktır. Önce bir kat rimel sürün. Üzerinden pudra ile...
  2. Kaçan çoraplarınızın uzun süre dayanması için...

Kaçan çoraplarınızın uzun süre dayanması için...

ince çorap kaçmaması için ince çorapların kaçmaması için kaçan çorap çorabın Şu ince çoraplar bacaklarda çok hoş görünüm sağlamakla beraber kahretsinki fazla dayanmıyor ve bir bakıyorsunuzki yine kaçmış hemde olur olmadık yerde.Çorabınızın hemen kaçmaması ve uzun süre dayanıklı olması için yapacaklarınız... 1– Gün boyunca bacakların şeklini alan çoraplarınızı, tekrar eski formuna gelmesi...
  3. Anne Olmak İçin Acaba Geç mi Kaldım

Anne Olmak İçin Acaba Geç mi Kaldım

bu konu;anne olma yaşı kaçtır,ileri hamilelik yaşı hakkında bilgiler vermektedir Son yıllarda başta gelişmiş ülkeler olmak üzere tüm dünyada ilk gebeliğini ileri yaşlarda yaşayan anne adaylarının sayısında önemli artışlar gözlenmektedir.Kadınların gebe kalma potansiyellerinin en yüksek olduğu dönem, 30lu u yaşlarıdır. Ancak, çalışan kadınların sayısının giderek artması ve bu dönem de...
  4. Uzun Süre Dayanıklı Bir Makyaj İçin İpuçları

Uzun Süre Dayanıklı Bir Makyaj İçin İpuçları

bu konu makyaj tekniklerine yer vermektedir. Sonucun mükemmel olacağı bir makyaj için öncelikle sizin için gerekli olan makyaj yaparken adım adım ne yapacağınızı bilmenizdir. Bir takım makyaj teknikleri ile makyajınızı kusursuz bir şekilde yapabilirsiniz. Makyajınızın uzun süre akmaması ve dayanması adına sizlere yapmanız gereken bazı ipuçlarını veriyoruz. Bunları yaptığınız zaman uzun süre...
  5. Fondötenin Uzun Süre Dayanması İçin...

Fondötenin Uzun Süre Dayanması İçin...

dayanıklı fondöten için, fondöten kullanırken, fondöten kullanmanın püf noktaları Sevgili melekler, fondötenin yüzde dayanıklı durması ve hemen dağılmaması kadınlar için önemlidir. Yüzdeki çil ve güneş lekesi gibi olumsuzlukları ortadan kaldıran, dengesiz tonlamaları düzelten fondötenin ilk sürüldüğü andaki gibi kalmasını istiyorsanız sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak... Fondötenin...

Sayfayı Paylaş