anne olmak için uzun süre bekleyenler hikayelerini paylaşabilir mi bizede ümit olur..

a.özlem

Daimi Üye
Üye
anne olmak için uzun süre bekleyenler hikayelerini paylaşabilir mi bizede ümit olur..

slm ben3 yıllık evliyim pko var gebe kalamadm bu ayda çatlatma iğnesi sonuç vermezse aşılamaya geçecem ancak adetime 2 gün kaldı inş aşılamaya gerek kalmaz size güzel haberler verrm birde aşırı çocuk isteği var onu kafamdan atmam lazım pko lu olup hamile kalan yazsn benden bu kadarrr:bebiss:

KIZ ÖZGE CEKİRGE GİBİSİN KONULARDAN KONULARA GECİYOS TAMAM MEKANDA DEĞİŞİKLİK İYİDİR :parti::şşş:

kızlar bende çok zor günler geçirdm... 3 yıllık evliyim 3 düşüğüm var çok zor zamanlar geçrdim her düşükte canımdan can gitti eşimle aram bozuldu herkesten nefret etmeye başladım.. insan içine çıkmadım eve kapattım kendimi üstelik kromozom bozukluğum ve pıhtılaşma bozukluğum var... doktor tüp bebek yaptırmazsam düşüklerimin devam edeceğini ve düşmese bile engelli olacağını söyledi...tüp bebek merkezleriyle görüştüm aylarca ama cesaret edemedim hiç :( sonra yeniden hamile kaldığımı öğrendim hemde korunurken... ve bu sefer hiç bişey olmadı bebeğime.... şimdi 3 aylık anneyimm.... oğlumu her kokladığımda şükrediyorum Allahıma...
ümidinizi kaybetmeyin kızlar bol bol dua edin...
Allah gönülden yapılan duaları kabul edermiş.....

kızlar bende çok zor günler geçirdm... 3 yıllık evliyim 3 düşüğüm var çok zor zamanlar geçrdim her düşükte canımdan can gitti eşimle aram bozuldu herkesten nefret etmeye başladım.. insan içine çıkmadım eve kapattım kendimi üstelik kromozom bozukluğum ve pıhtılaşma bozukluğum var... doktor tüp bebek yaptırmazsam düşüklerimin devam edeceğini ve düşmese bile engelli olacağını söyledi...tüp bebek merkezleriyle görüştüm aylarca ama cesaret edemedim hiç :( sonra yeniden hamile kaldığımı öğrendim hemde korunurken... ve bu sefer hiç bişey olmadı bebeğime.... şimdi 3 aylık anneyimm.... oğlumu her kokladığımda şükrediyorum Allahıma...
ümidinizi kaybetmeyin kızlar bol bol dua edin...
Allah gönülden yapılan duaları kabul edermiş.....

ayy cok tesekkür edrim yorum yaptığınız için ne kadar güzel bzde görürüz o günleri inşallah

Geri