gebe
  1. mariee

mariee Forum Okuru

Anne olmak isteyenler hamisler

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında mariee tarafından paylaşıldı.

Pre~seed nedir? Arkadaslar icinizde kullanan varmi bu jeli ?????

Pre~seed, " Doğal hamileliği destekleyen ", sperm dostu bir vajinal jeldir. Pre~seed haricindeki tüm vajinal jellerin, yağlandırıcıların sperm ve embriyo üzerinde zararlı etkileri olduğu klinik çalışmalarla tespit edilmiştir. Pre~seed içerdiği Arabinogalactan sayesinde, hareketli sperm hücrelerine antioksidan destek sağlayarak çevresel etkenlere karşı güçlendirmekte ve enerji desteği sağlamaktadır. Bu sayede spermlerin daha güçlü bir şekilde yumurtaya doğru olan yolculuğunda büyük destek sağlayarak, döllenmenin gerçekleşmesine yardımcı olur. Ayrıca, kadınlarda ovülasyon(yumurtlama) dönemlerinde serviks tarafından sümüksü bir sıvı (mukus) salgılanır. Bu sümüksü sıvı spermlerin rahimde kalmasın, tutunmasını sağlamakta ve döllenmeye yardımcı olmaktadır. Pre~seed' in pH dengesi bu sümüksü sıvıya en uygun yapıdadır. Bu sebeple Doğal yolla hamileliği destekleyen, benzeri olmayan bir üründür.

Anne olmak isteyenler hamisler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne olmak isteyenler

anne olmak isteyenler

anne olmak isteyenler çoçuk isteyenlerin yapması gerekenler bebek istiyorum ama olmuyor bebek yapmak için ne yapmak lazım istiyorum olmuyor "Anatomik bozukluğu olmayan kimse kısır olamaz, sadece "vücut dengesi" bozulmuştur ve bunu da tüpbebek işlemi tek başına çözemez. Vücudun sağlıklı işlevini yerine getirmesini sağlamak için kendimizin yapması gereken şeyler var. Oldukça detay...
  2. anne olmak

anne olmak

bebeğim midesini üşüttü midesini üşüten bebek üşüten bebekler hepimizin bir hamilelik anısı mevcut olmayanlarada rabbim inşallah nasip eder de dinleriz biz bayanlar erkeklerin tıpkı askerlik anılarını anlatırken aldıkları haz gibi hamilelik dönemlerimizdeki yaşadıklarımızı anlatırken bir heycan bir kıpırtı basıverir içimizi sizi bilmem ama ben bunu her paylaştığımda içim kıpır kıpır oluverir...
  3. Anne Olmak...

Anne Olmak...

Orta yaşlı kadın, evin içinde telaşlı bir haldeydi. Eşyaların yerini değiştiriyor, örtüleri düzeltiyor, arada bir mutfağa gidip pişmekte olan yemeğe bakıyor, tekrar salona dönüyordu. Sokaktan gelen her seste pencereye koşuyor, her duyduğu kapı zilinde de, başkasının zili olduğunu anlayıp üzülüyordu. Başka şehirde iş bulan oğlu, hem uzak yerde olduğundan hem de izin alamadığından 2 aydır...
  4. anne olmak

anne olmak

ANNE - Başım ağrıyo yav... - Saçın ıslak ıslak çıktın ondan. - Başım dönüyo... - E bi şey yemiyorsun, açlıktan. Anam ilkokul mezunuydu. Ama, doktordu. Popoma fitil sokan tek kadın. Eczacıydı aynı zamanda... - Gözüm morardı. - Gel, patates basayım. - Kepeklerim çoğaldı. - Otur, zeytinyağı süreyim. - Arpacık çıktı galiba. - Yum, sarımsak değdireyim. Hemşireydi... - Öfff, terledim be. - Dur,...
  5. merhaba hamisler ve anneler :)

merhaba hamisler ve anneler :)

Hamileliginiz nasil gidiyor hamisler umarim iyidir neler yasiyorsunuz kacinci haftanizda hissetmeye basladiniz mi ve anneler bebekleriniz nasil sagliklidir umarim :)

Sayfayı Paylaş