gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Anne Olmak İstiyorum Korunmayı Bıraksam Ne Zaman Hamile Kalabilirim Diyenler

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

ne zaman hamile kalabilirim,ne zaman hamile kaldım, Melekler en çok merak ettiğimiz konulardan bir tanesi de korunmayı bıraktım ama ne zaman gebe kalabilirimdir.İşte bunun cevabı burada ama tabiki de bu öncelikle hangi korunma yöntemini seçtiğinizle alakalıdır şimdi konumuza göz atalım,

Eğer prezervatif ve diyafram gibi doğum kontrol yöntemlerini uyguluyorsanız, bunları bırakır bırakmaz hamile kalabilirsiniz. Ancak diğer doğum kontrol yöntemlerinde doktorlar en az bir adet döneminin geçmesi gerektiğini savunuyorlar.

Doğum kontrol hapı:Bu hapları hamileliğinizden en az üç ay önce bırakmanız gerektiği gibi bazen bir ay da yeterli olabiliyor. Ayrıca bu hapları bıraktıktan sonra en az bir kez adet görmeniz gerekmektedir.

Rahim içi araç (RİA) doğum kontrol yöntemlerindeki aynı yöntem RİA için de uygulanmalıdır. Bıraktıktan sonra en az bir kez adet görmelisiniz ve bu süreçte bariyer metodunu uygulamalısınız.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Haziran 2012
Anne Olmak İstiyorum Korunmayı Bıraksam Ne Zaman Hamile Kalabilirim Diyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim?

Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim?

hangi günlerde hamile kalabilirim hamile kalınmayan günler hangi tarihlerde kalabilirim tarihlerde kalınır kalınmayacak günler Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim? Çiftler genelde hamile kalmamak için büyük çaba sarf ederler ve çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bir bebek sahibi olmaya karar verdikleri anşaşırtıcı gerçekle karşılaşırlar. Bu şudur; aslında bir aylık adet periyodunda...
  2. hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

nasıl hamile kalabilirim nasil hamile kalabilirim nasıl gebe kalırım Çiftler genelde hamile kalmamak için büyük çaba sarf ederler ve çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bir bebek sahibi olmaya karar verdikleri an şaşırtıcı gerçekle karşılaşırlar. Bu şudur; aslında bir aylık adet periyodunda hamile kalabileceğiniz zaman 4 gün...
  3. Hamile kalamayanlar mutlaka okuyun...

Hamile kalamayanlar mutlaka okuyun...

Hamile kalmak istliyorum hamile halamıyorum hamile kalmak isteyenlerin yorumları Arkadaşlar bu siteyi uzun zaman önce keşfettim,sizler gibi bu konu başlığına defalarca girip benimle aynı durumda olan arkadaşlar var mı diye baktım,dertlerinizi sıkıntılarınızı ,sevinçlerinizi uzaktan takip etmeye başladım.Ancak bir süre sonra fark ettim ki burada yazılanların doğrultusunda her hamilelik...
  4. Yaşım Çok İlerledi Ama Ben Anne Olmak İstiyorum İdeal Yaş Nedir Diyenler Buraya

Yaşım Çok İlerledi Ama Ben Anne Olmak İstiyorum İdeal Yaş Nedir Diyenler Buraya

ileri anne yaşı,ileri anne yaşı ve gebelik, Sevgili melekler bazen yaşımız ilerlemesine rağmen anne olmak o duyguyu yaşamak isteriz.Çünkü bazen ilerleyen yaşlarda evlenen evlenmekte geç kalmış bir çok arkadaşımız var.Ve merak edebilir siniz anne olmak istiyorum yaşım bunun için ideal mi ben anne olabilir miyim diyebilirsiniz.Şimdi konumuzda buna yer verelim..Unutmayalım ki anne olmak her...
  5. Anne  Olmak İstiyorum Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim Diyen Melekler Buraya

Anne Olmak İstiyorum Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim Diyen Melekler Buraya

ne kadar zamanda hamile kalınır,ne kadar zamanda hamile kalabilirim, Melekler şuan belkide bir takım planlar içindesiniz ve artık anne olmanın zamanı geldi diye düşünüyor olabilirsiniz.Acaba hamile kalmayı planladıktan ne kadar sonra gebe kalabiliriz bunu pek çoğunuz merak ediyordur.Önemli olan bu gibi durumlarda uygun zamanı kollamaktır şimdi konumuza göz atalım detaylarıyla öğrenelim;...

Sayfayı Paylaş