gebe
  1. svlemn

svlemn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

anne olmak istiyorum

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında svlemn tarafından paylaşıldı.

benim adetime 6 gün var fakat ben 2 haftadır eşimle korunmasız ilişkiye giriyorum yani son adet dönemimim 13 ve 17 günleri arasında eskiye nazaran çok fazla wcye gidiyorum ben hamilemiyim acaba:hamileyim:

2. svlemn

svlemn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    niye kimse biş yazmıyor

3. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    canım ne yazalım ki şimdi sana başka belirtilerin var mı yani sadece sık tuvalet bence bi belirti değil günün beklemeye calış ne kadar zor olsada

4. svlemn

svlemn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    şimdide adet gnüme 3 gün kala lekelenme gıbı kanamam oldu ""sevgili metonyam"" ama kısa sürdü kasık ağrım ve baş ağrım geçmiyor....evlenmeden önceki gibi adet öncesi sendromları yaşamadım hiç

5. svlemn

svlemn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ayrıca başka belirtilerimde var gıbı ani 1 sanıye gıbı kısa bı sure göz kararması sırt agrısı uyku yorgunluk eskısınden daha cok ıdrara cıkıyorum ama daha 3 haftalık evliyim olmaz dıye dusunuyorum amaa.......bilmiyorum

6. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    olmaz diye bişey yok canm olabilir lekenmede en büyük belirtidir sonunda korunmasız bi ilişki oldugu zaman olabilir istiyorsan inş olur canım günün geçmedimi hala

- - - Updated - - -

tabi şuda var yeni evlisin adet düzeninn belirtilerin değişmiş olabilir hayırlsı inş cnm

a.özlem bunu beğendi.
  7. svlemn

svlemn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bugun test yapsam olurmu acaba

8. huzursokaqı

huzursokaqı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    reglın bır ıkı gun varsa test yapsan çıkar birde cok merak edıosan kaşından bir tel kıl cek acıosa degılsın hamıle

9. svlemn

svlemn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    reglime 1 gun var huzur sokağı kaşımı yoldum acımadı sence test yapayımmı...yarın sabahmı yoksa gunun herhangıbır saatındemı

10. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    canım sabah ilk idrarla yapılan test sonucu daha kesindir sabah yap bence

- - - Updated - - -

ayrıca kaş olayını ilk defa duydum varmı cidden tutuyo mu

11. huzursokaqı

huzursokaqı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    yap cnm cıkar hamıssen :) hamıs olabılırsın

12. huzursokaqı

huzursokaqı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    meteoyam hanı bole bıraz umıt gıbı olmasın ama ıse yarıyor cunku hamılelık boyuncada tuyler cok hassas olmadıgından acı olmuyor belırtılerden bırıdır ha tutar tutmaz kaybedılecek bırsey yok ama %80 doğru bırsey ha ama sız normaldede acı hıssetmıyorsanız onu ben bılemem kızlar

13. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    yok canım hiç duymamıştım denerim ben severim hiç yoktan eğlence olur :)

a.özlem bunu beğendi.
anne olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  2. Anne olmak istiyorum !

Anne olmak istiyorum !

Sevgili meleklerim; bu başlığı görünce içi burkularak konuyu açan , anne olma hasretindeki meleklerim için bu konu.Buyurun meleklerim; Anne olmak istiyorum ! Artık sizde anne olmak istiyorsunuz. Adetleri düzenli olan bir kadında gebelik için en uygun zaman, adet gördüğünün ilk gününden itibaren 11 ila 17′nci günler arasıdır. Eğer bu günlerde cinsel ilişkiye girerseniz hamile kalma...
  3. bende anne olmak istiyorum

bende anne olmak istiyorum

merhaba kızlar bende 8 aydır denememe rağmen hiç gebe kalamadım.yarın adet olmam lazım ama yaklaşık 10 gündür adet sancısı çekiyorum.acaba gebe olabilirmiyim.bir fikri olan varmı hamile kalındığında adet sancısı olurmu
  4. Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Merhaba 3 senelik evliyim. Düzensiz adet ve hormon bozukluğum var. 1 senedir tedavi oluyorum. Ama sonuçlar hep aynı :( Hamile kalmam için önce tedavimi bitirmem gerekiyormuş. Polistik over rahatsızlığım var. 4 aydır regl olmuyorum. Geçen ay doktora gittim. GLANGE 850 mg ve DIANE 35 DRAJE verdi. Kullanımın 1. ayı bitmekte ve adet oldum. 3 ay boyunca kullanacağımı söyledi doktor...
  5. bende anne olmak istiyorum...

bende anne olmak istiyorum...

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 4. kez tüp bebek deneyeceğiz fakat maddi yetersizlikten dolayı olmadı.evde hediyelik sabun yapıp satmaya karar verdim hatta destek için sayfalar açtım ama bir Allah'ın kuluna sesimi duyuramadım :(

Sayfayı Paylaş