gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

anne olmak nasıl bi duygu kimbilir!!!!

Konu, 'Gebelik' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

ANNE
    olmak ne kadar güzel bi duygudur. kimbilir; ilk karnına düştüğünü öğrenmek,onun varlıkğını bilmek ve eşinle paylaşmak.eşinin gözündeki sevinci o parlaklığı görmek kimbilir nasıl duygulardır.aşkım şimdi sende baba oldun demek .onunla birlikte geceleri karnını okşamak,heyecanlanmak,biyandanda doğum için korkmak. kimbilir; nasıl duygulardır.bi gururdur belkide onu taşımak karnında, bir can olduğunu düşünerek yürümek yollarda.sonra ona bişeyler örmek .minicik elbiseler ,hıkalar yapmak üşümesin benim güzel meleğim diye.herkes ona kızarken yaramazlıklarından onu kucağına alıp öpmek korumak.
    ANNEM SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİM NE OLUR GELL.bak gözlerimde yaş yüreğimde sabır kalmadı. BENİM GİBİ BU ÖZLEMİ ÇEKENLER SİZDE YAZIN ÖZLEMİNİZİ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ekim 2011
    sılam_nisa, deniz-07, geveze ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. sebepsiz_fırtına

sebepsiz_fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    gel be meleğim gel artık.....annen seni çok özledi.....gelde artık umut ol sevinç ol....gelde babacığınında yüzü gülsün....rüyalarımda tutacağına gelde gerçkte tut artık annecinin ellerini....gelde o yumuk yumuk ellerinle dokun artık...dokunda sevinsin artık annecin....öpsün koklasın onları....özleminden aklımı kaçırdım...uykular haram meleğim...gelde ağlamalarından uyumasın anneciğin.....hasretinden değil...gelde sana bişiy olcak diye aklını kaçırsın anneciğin...özleminden değil...gel artık evimin neşesi huzuru ol...gelde şu karnımda ne şekilde olsun hissetir kendini bana sağlıkla hayırla...gelde sana ciciler alsın annen baban....gelde örmeyi bile bilmeyen annen senin için öğrensin patikler örsün o gül kokan minicik ayaklarına...gelde annen cennet kokusu duysun...gelde artık üzülmesin anneciğin...gelde gözleri gülsün artık babanın....gelde bitir hasreti kuzummmmmmmmm.....

Son düzenleme: 24 Ekim 2011
    bebekyüzlüm ve gülfem_MG bunu beğendi.
  3. ece naz

ece naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    0
    gel artık bebegim seni hergün sabırsızlıkla bekliyoruz .....gel artık annenle babanı daha fazla bekletme bebegimm....hergüne senle uyanmak istiyorum...babacıgın ve ben seni istiyoruz bekletme artık bizi melegim baban hergün karnımı okşasın seni sevsin bebegim o yumuk yumuk el ve ayaklarını öpelim gel melegim bekletme bizi.... baban ve ben seni çokkkkk seviyoruzzzzzzzzzzz ne güzel bir dugudur anne olmak...

Son düzenleme: 24 Ekim 2011
  4. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

hepside geçecek belki bi gün ve biz bu yazılara bakıp güleceğiz iç çekeceğiz.ama herşey geçmiş olacak mutluluktan uçacağız

gülfem_MG bunu beğendi.
  5. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

ben olsam bu kadar çağırmaya gelirim bizim bebelerde var bişi ne kadan inatla la bunlar hahaha

bebekyüzlüm ve gülfem_MG bunu beğendi.
  6. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    canim ben inaniyorum melegin en kisa zamanda annesinin göbüsünde olacak...

dualarim seninleeeeee gülllllüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

7. sebepsiz_fırtına

sebepsiz_fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

evet bende olsam şimdiye gelmiştim vallah....utanıyorlar mı nedir yaws bu küçük yaramazlar nedir...ama hiç anneciklerden utanılır mı yaws.....bi tutsak bi daha bırakmayız hayırlısıylan yaws yaeamazları bizim

8. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar biizm bebişler o kadara nazlıki bizi görmeye bile çekiniyolar hahahahahah bebişlerimiz çabucak gelin teyzoşların anne babnn seni bekliyor bekletmeden gelll seni içimize çekelim o güzel kokunu etrafa gülücükler saççç etrafına mutluluk dağıttt bebişim özledim bee benim küçük sıpamm hade gel artıkın hahahahaaneneni buralardaaa yanlız bırakmaaaaaa emiiii bebişim bana gel ve beni birdahaaa BIRAKMAA:((seni çok seviyorummm bebişimmmmm....

9. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

heee ne bekletiyon la ananı kızcağız beklemeden bi hal oldu hemen gel.bebişim sen kaç yıllık evlisin ?kaç yıldan beridir beben olmuyo? canım

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  10. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

zaten bi elimize geçse gerisi kolay annesi.canım sen kaç yıllık evliydin ve ne zamndan beridir istiyosun? paylaşırmısın bizimle :dugun:

11. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

saol canım benim sizin gibi dostlarım olduğu için çoooook şanslıyım yaaaaaaaaaa

:tik:

12. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63

13. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  14. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar acayip duygulandım oKurken eşim de çok bebis istiyo gerçekten gözlerm doldu iyi ki böyle bi konu açmışsınız :( içim gitti.

15. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

duygulanmakta sözmü aylinim valla ben o gün tekrar açıp okudum arkadaşların yazdıığını ağlamaktan öldüm yine :(

anne olmak nasıl bi duygu kimbilir!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne olmak

anne olmak

bebeğim midesini üşüttü midesini üşüten bebek üşüten bebekler hepimizin bir hamilelik anısı mevcut olmayanlarada rabbim inşallah nasip eder de dinleriz biz bayanlar erkeklerin tıpkı askerlik anılarını anlatırken aldıkları haz gibi hamilelik dönemlerimizdeki yaşadıklarımızı anlatırken bir heycan bir kıpırtı basıverir içimizi sizi bilmem ama ben bunu her paylaştığımda içim kıpır kıpır oluverir...
  2. Anne Olmak...

Anne Olmak...

Orta yaşlı kadın, evin içinde telaşlı bir haldeydi. Eşyaların yerini değiştiriyor, örtüleri düzeltiyor, arada bir mutfağa gidip pişmekte olan yemeğe bakıyor, tekrar salona dönüyordu. Sokaktan gelen her seste pencereye koşuyor, her duyduğu kapı zilinde de, başkasının zili olduğunu anlayıp üzülüyordu. Başka şehirde iş bulan oğlu, hem uzak yerde olduğundan hem de izin alamadığından 2 aydır...
  3. utanma duygusuna sahip olmak

utanma duygusuna sahip olmak

islamda utanmak Utanma duygusunun diğer adı hayadır. İslam dini utanma duygusunu şöyle açıklıyor:) Utanma duygusunun bir adı da hayâdır. Bu duygu Allah’ın sevdiği güzel bir huydur. Resûl-i Ekrem sallallahu aleyhi ve sellem’den öğrendiğimize göre: Utanma duygusunun kaynağı imandır. İmanı olan cennete gidecektir. Yüzsüz ve arsız olmak, birine çirkin söz söylemek haksızlıktır. Haksızlık...
  4. Anne-Baba olmak nasıl bir duygudur?

Anne-Baba olmak nasıl bir duygudur?

hamilelik nasıl bir duygu anne olmak nasıl bir duygu annelik baba olmak hamile ne güzel bişi annelik...babalık......annem kardeşim ve banada yazmış olduğu koca bir defterimiz var....ilk saçlarımız,tırnaklarımız,el izimiz,ayak izimiz,bandduyguları 9 ayı nasıl geçirdiğimize dair......annemin ayrı babamın ayrı duyguları....bir insanın hayatı boyunca yaşayabileceği ben güzel mucize sanırım doğum...

Sayfayı Paylaş