Anne olmak

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Anne olmak
anne.gif

anne-ile.jpg

20060809-1151.jpg

lübnanda anne olmak
kandilde_anne.jpg

kandilde anne olmak

muratyaradilmis_04_06_iraq_a.jpg

ırakta anne olmak

2196anne.jpg

resim3ts0.jpg

10vb7yv5.jpg

resim1ot3.jpg

Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir çocuk varmış.Bir gün Tanrı'ya sormuş;"Tanrım,beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler.Fakat,ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki,orada nasıl yaşayacağım?"
"Tüm meleklerin arasında senin için bir tanesini seçtim,o seni bekliyor olacak ve seni koruyacak.Meleğin sana her gün şarkı söyleyecek ve gülümseyecek.Böylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksın."
"Peki,insanlar bana bir şey söylediklerinde,dillerini bilmeden,söylediklerini nasıl anlayacağım?" "Meleğin sana dünyada duyabileceğin en tatlı ve en güzel sözcükleri söyleyecek.Sana konuşmayı,dikkatle ve sevgiyle öğretecek." "Peki,ben seninle konuşmak istersem ne yapacağım?" "Meleğin sana ellerini açarak bana dua etmeyi de öğretecek." "Dünyada kötüler olduğunu da duydum.Beni onlardan kim koruyacak?" "Meleğin seni kendi hayatı pahasına da olsa koruyacak." "Fakat,ben seni bir daha göremeyeceğim için çok üzgünüm." "Meleğin sana sürekli benden söz edecek ve ulaşmanın yolunu öğretecek." O sırada cennette bir sessizlik olur ve dünyanın sesleri cennete kadar ulaşır. Çocuk gitmek üzere olduğunu anlar ve son bir soru sorar; "Şimdi gitmek üzere isem,benim meleğimin adı ne?" "Meleğinin adının önemi yok yavrum.Sen onu, ANNE diye çağıracaksın."

Kaynak: kendi çalışmam:D

Cevap: Anne olmak

anne olmak cok baska bısey hep annme abımle aramda ayrımcılık var derdım ama sımdı onu okadar cok özluyorum kı..ah bı bılse..acaba benı tekrar yanına alırmıydı??

Geri