gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Anne Olunca Anladım diyenler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

anne olmak,anne olmak istiyorum,
    Sevgili Hamiş ve Bebeği olan melekler Anne olmak nasıl birşey nasıl bir duygu..Eminim ki güzel bir duygudur ama neler hissettiniz mesala ilk gebe olduğunuzu öğrendinizde,onun kalp atışını ilk duyduğunuzda,gebelik döneminizde ve bebeğinizi ilk kucağınıza aldığızda o duygu nasıl birşey bizimle paylaşırmısınız.Çünkü anne olmayı bekleyen yada Anne olmak isteyen o kadar çok melek var ki eminim ki onlarda ilk yaşanan heycanları merak ediyorlardır..:nazar:

Anne Olunca Anladım diyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışmıyorum Sağlık güvencem olsun diyenler buraya

Çalışmıyorum Sağlık güvencem olsun diyenler buraya

sağlık güvencem yok sağlık güvencem var mı varmı saglık varmı nasıl olur Arkadaşlar bu çok önemli bir konu. Sizide bilgilendirmek istedim. Diyelimki herhangi bir işyerinden sigortalı değilseniz, sağlık güvencesine kavuşmak istiyorsunuz. Ozaman sizin iki alternatifiniz var. --Birincisi, bulunduğunuz ildeki SGK müdürlüğüne başvurarak her ay en yüksek sağlık primi olan 166,32 TL ödemek....
  2. Hamileyim Ama Kanamam Oldu Neden Oluyor Diyenler Buraya

Hamileyim Ama Kanamam Oldu Neden Oluyor Diyenler Buraya

gebelikte kanama nedenleri,gebelikte kanama lekelenme Burada sizlerle gebelik döneminde yasanan kanamalar hakkindaki bilgileri, sebeplerini ve nedenlerini sizinle paylaşmak istiyorum.Bir çok anne adayının başına gelmiştir belkide şuan gebe olupta kanamam neden oluyor diyen hamiş meleklerde vardır aramızda öleyse hemen konumuza bir göz atalım Gebeliğin ilk 30 haftasında %22'ye varan...
  3. Yaşım ilerledi Ama yinede Anne Olabilir miyim Diyenler Buraya

Yaşım ilerledi Ama yinede Anne Olabilir miyim Diyenler Buraya

ileri yaş gebelik,ileri yaş hamileliği Bazen yaşımız ilerlemesine rağmen yeniden anne olmak o duyguyu tekrar yaşamak isteriz fakat ilerleyen yaşla birlikte korkularımızda artmaktadır.Acaba gebe kalabilir miyim yada gebe kalsam bu yaşımda benim için zorlukları varmıdır diye düşünmeye başlarız.Ama şunuda unutmayalım ki annelik her yaşta güzeldir..Allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.....
  4. Hamiş Anneler Buraya Ramazan Geliyor Oruç  Tutmam Sakıncalı mıdır Diyenler

Hamiş Anneler Buraya Ramazan Geliyor Oruç Tutmam Sakıncalı mıdır Diyenler

gebelikte oruç,gebelikte oruç tutmak, Hamile Anneler Ramazan yaklaştı bu ramazan sizler ne yapacaksınız oruç tutabilecek misiniz.?Belki oruç tutmak isteyip te bu durum sizi endişelendirebilir..Gebelik oruç tutmaya engel olmamakla birlikte anne adaylarının oruç tutarken bazı hususlara daha çok dikkat etmeleri gerekmektedir.. Oruç tutan gebeler öncelikle kan şekerinde düşmeye bağlı...
  5. çalışırken bebeğim anne sütünden eksik kalmasın diyenler buraya

çalışırken bebeğim anne sütünden eksik kalmasın diyenler buraya

süt izni yasal süt izni ne kadardır merhaba kızlar doğumdan sonrada haklarımız devam ediyor ve en önemlisi süt izinlerimiz bir göz atalı isterseniz Yasalarımız doğumdan sonra işe dönen annelere bebek 1 yaşına gelene kadar günde 1,5 saat süt izni vermektedir. Sütün devamlılığı için süt üretimin uyarılmasına ihtiyaç vardır. Bu uyarım ya emzirerek veya göğüs pompası ile sağlanabilir. Evde...

Sayfayı Paylaş