gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

anne sarılması

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

rüyada anneye sarılmak anne ilactır anne sevgidir
    anne umuttur
    anne şifadir
    anne herseydir bebegi icin...

:) BMC Pediyatrik dergisinde yer alan araştırma ile doktorların bebeklerin yakalandıkları hastalıklar karşısında ilaç yerine annelere bu yolu denemelerinin önerilebileceği belirtiliyor. Bilimsel olarak olayın araştırılması esnasında bilim adamlarının annelerin bebeklerine sarıldığı anda bebeklerin yüz ifadesi, kalp atışı, kandaki oksijen hareketleri gibi biyolojik yapılarının gözlendiği açıklandı. Yine aynı araştırmada anne ve 28 ile 31 haftalık bebekler üzerinde bilimsel deneme yapıldığı ve bebeğin anne kucağında olduğu ve kucağında olmadığı anlarda bebekteki kan oranının da ölçülerek, örnekler alındığı belirtiliyor. Araştırmanın devamında bilim adamlarının, bebeklerin annelerinin kucağında olduğu sırada ağrının yarı yarıya düştüğünün kanıtlandığı kaydedildi:)

anne sarılması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anneme!!!!!

anneme!!!!!

Nasıl bir sevgiyle seversiniz ki bu ne efsane bir aşk ne kadar fedakar bir sevgi bu Allah�tan bir lütuf ve eşsiz bir armağan� Ne kadar çok yazsam ne kadar güzel söz söylesem bu dünya sözleri yetmez bilirim çünkü sen annesin� Evladınım; bu yazıyı yazılmamış tüm annelere yazıyorum çünkü böyle öğrettin paylaşmayı bu yazıyı da okuduğunda gözünden pırlantalar akıtacağını biliyorum�. Senin...
  2. Annem....

Annem....

merhaba kızlar bugün size bu dünyadaki en iyi meleği anlatcam....şuan o kadar doluyum ki biri sertce gamze dese saatlerce aglayabilirim.... dün gece kafama birşeyler taktım ve sizlerle dertleşmek istiyorum biraz rahatlamak için..... herkezin annesi farklıdır yaa benim anam bambaşkadır....annnem bana kardeşime allahım dan gönderilen bir armagan bir şans.... annem farklıdır benim kızlar o bütün...
  3. anneme

anneme

şu an 51 yaşındayım bende bir anneyim ama yınede senin varlığına ihtiyacım var.keşke ben küçücük bir çocuk olsamda sen bir kere olsun saçlarımı okşasan.şimdi benden uzaktasın ben senin yokluğunu hep hissediyoyorum.seni hep özleyeceğimmmm.
  4. annem

annem

Yalan dünyaya yumarken gözlerini Ne deyip söyledin son sözlerini Getirebildinmi kelimeye şahadetini Fani dünyaya verirken son nefesini Tepeden tırnağa osmanlı kadını Doğrulukla yazdırdın tarihe adını Öksüz bıraktın tüm evlatlarını Ansızın verdin azrahile canını 39 yaşında dul kaldın Bizlere hem ana hem baba oldun Yıkılmadın hep ayaktaydın Bizlere kol kanat gerdin Dünyada hep ağladın...

Sayfayı Paylaş