gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Anne Şefkati

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] :clapping::clapping:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Anne Şefkati
    oyyy analık işte bide hayvanlarda bile annelik duygusu içten bide bunu anne olupta yavrularını sevgiden yoksun bırakan şevkati olmayan anneler görsün
    emeğine sağlık

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

rica ederim canım sağol yaa ne güzel konuştun öyle:clapping::clapping:

4. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

anneLİk işte geL biDe bunu anneme Sor :D:D:D

5. Heaven

Heaven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mislinaya katılıyorum pofuduğada :D:D:D

Anne Şefkati konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vahşi şefkat

vahşi şefkat

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. AnneSinden utanan çocuk !! Lütfen okuyun anne şefkatini görün.....

AnneSinden utanan çocuk !! Lütfen okuyun anne şefkatini görün.....

ßir çocuğun annesinin gözleri yokmuş oğlunu bir gün okula götürken çocuğun arkadaşı hep annesiyle dalga geçiyormuş aaa annesine bak gözü yok haahaha falan filan(allah kimseye vermesin) çocuk annesine usulca bi şeklide anne ben senden çok uatnıyorum bi daha beni okula götürme demiş annesi içtenlikle ağlamış çocuğuna belli edicek şekilde aradan yıllar geçmiş ve annenin çocuğu çocuk çoluğa...
  3. Anne şefkati bebeğin acısını azaltıyor!!

Anne şefkati bebeğin acısını azaltıyor!!

Anne Şefkati Bebeğin Acısını Hafifletiyor! Bilim adamları,aşı olan bir bebeğin annesi tarafından kucaklandığında ağrısının hafiflediğini belirlediler. Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre, daha önceleri aşı olmadan önce çocuklara şekerli su veriliyordu. Ancak, uzmanlar şekerin çocukların hissettikleri acı üzerinde hiçbir etkisinin olmadığını tespit ettiler. University College...
  4. şefkat tepe

şefkat tepe

melekler samanyolu tv'de şefkat tepe dizisi var sayfa da göremedim ben de paylaşmak istedim. Dizi 1997 yılında Güneydoğu'da geçmektedir.Terörolaylarının tavan yaptığı bu yılda yurdun dörtbir yanındaki ailelere hergün acı haberler ulaşmaktadır. Bölgede askerlik yapan gencecik çocuklar teröristlerle mücadele ederken aileleri de evlerinde binbir acı ve özlemle haberleri takip etmektedirler....
  5. Anne Şefkatiyle Büyüyen Çocuklarda Stres Yok...

Anne Şefkatiyle Büyüyen Çocuklarda Stres Yok...

Anne Olmanın Önemi Anne Olmak Annelik bence dünyada yaşanan yaşanacak olan en kutsal duygudur...Anne şefkatiyle büyüyen çocuklarda da büyüdüklerinde strese karşı dayanıklı oldukları görülmüş....Annelik işte böyle birşey.... Araştırmalar, anne şefkatiyle büyüyen çocukların korkusuz karakterleri olduğunu, daha çabuk geliştiklerini ve ileri yaşlarda stresle baş etme yeteneği...

Sayfayı Paylaş