gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Anne sevgisi...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Annelerimizin kıymetini bilelim çok geç olmadan gidip ellerinden öpüp sımsıkı sarılalım....

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir yazı tşkler

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bizi karşılıksız olarak tek onlar seviyor

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

annem

ben bu hikayede çok duygulandım

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gayert guzel ama bu cok uzun daha kısası yok mu?????????????

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anne sevgisi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne sevgisi

anne sevgisi

Sakin, ilik ve gunesli bir gunde bir melek cennetten kacti, yasli dunyamiza indi ve tarlalarda, ormanlarda, sehirlerde ve kucucuk koylerde dolasmaya basladi. Gunes batar batmaz kanatlarini acti ve “Ziyaretim sona erdi, artik isik dunyasina donmem gerek. Fakat, buradan bir aniyla donmek istiyorum.” dedi. Guzel bir cicek bahcesine bakti ve “Bu cicekler kadar guzelini, bunlar kadar hos...
  2. Karşılıksız sevgidir anne sevgisi

Karşılıksız sevgidir anne sevgisi

anne sevgisi ile ilgili yazılar anne sevgisi ile ilgili kompozisyon 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz 3 yaşınızdayken size özenle yemekler hazırladı Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz 4 yaşınızdayken elinize rengarenk...
  3. Anne Sevgisi....

Anne Sevgisi....

anne sevgisi ile ilgili videolar anne konulu kısa hikayeler sevgisi ile ilgili kısa hikayeler sevgi Anne Sevgisi..... Küçük kız, kendini bildiği günden beri annesinden büyük bir şefkat görmüş ve ondan duyduğu sözlerle, pamuk prensesten daha güzel olduğuna inanmıştı. Ona göre; nur yüzlü ve badem gözlüydü. Bir tanecik yavrusuydu her zaman. Ama ilkokula başlayınca işler değişti. Arkadaşları...
  4. Anne sevgisi

Anne sevgisi

anne sevgisi resimleri anne sevgisi Tüm hamiş meleklerimize hediye ediyorum.... ANNE SEVGİSİ Sakin, ılık ve güneşli bir günde bir melek cennetten kaçtı, yaşlı dünyamıza indi ve tarlalarda, ormanlarda, şehirlerde ve küçücük köylerde dolaşmaya başladı. Güneş batar batmaz kanatlarını açtı ve : 'Ziyaretim sona erdi, artık ışık dünyasına dönmem gerek. Fakat, buradan bir anıyla dönmek...
  5. Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler

Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler

Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler arıyorum ben bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin.

Sayfayı Paylaş