gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

anne sevgisi

Konu, 'Kadınca' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

Sakin, ilik ve gunesli bir gunde bir melek cennetten kacti, yasli dunyamiza indi ve tarlalarda, ormanlarda, sehirlerde ve kucucuk koylerde dolasmaya basladi. Gunes batar batmaz kanatlarini acti ve “Ziyaretim sona erdi, artik isik dunyasina donmem gerek. Fakat, buradan bir aniyla donmek istiyorum.” dedi. Guzel bir cicek bahcesine bakti ve “Bu cicekler kadar guzelini, bunlar kadar hos kokanini gormedim. Onun icin ani olarak bu cicekleri goturecegim” dedi. O sirada ileride,piril piril gozleriyle, gul yanakli bir bebek gordu. Bebek gulumseyerek annesinin yuzune bakiyordu. Bunun uzerine melek sunlari soyledi kendi kendine: “Bu bebegin gulumsemesi, bu buketten de guzel. Onu da beraberimde goturmeliyim.” Bunlari soylerken, bebegin besigini ve bebege ve besige adeta bir sel gibi akan annenin sevgisini farketti. O anda agzindan su sozler dokuldu: ” Bu annenin bebegine olan sevgisi bu dunyada gordugum en guzel sey. Bu sevgiyide beraberimde goturmeliyim.” Bu uc hazineyle birlikte inci kapili cennete dogru kanat acti. Cennetin kapisindan iceri girmeden once, “Iceriye girmeden, anilarima bir goz atayim” dedi. Elindeki bukete bakti, tum guller solmustu. Bebegin yuzune baktiginda, bebegin gulumsemesi yok olmustu. Annenin sevgisine bakti, o tum guzelligiyle yerinde duruyordu. Solmus gulleri ve gulumsemeyi cennetin kapisinda ativerdi ve kapidan iceri girip cennetteki herkesi yanina cagirdi ve “Iste dunyada buldugum ve cennete kadar guzelligini yitirmeyen tek sey bu: ANNE SEVGISI.” dedi.(kaynak_engüzel sözler.com):cry::cry::cry:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: anne sevgisi
    emeğine sağlık canım çok hoştu:)

3. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: anne sevgisi

emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

anne sevgisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karşılıksız sevgidir anne sevgisi

Karşılıksız sevgidir anne sevgisi

anne sevgisi ile ilgili yazılar anne sevgisi ile ilgili kompozisyon 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz 3 yaşınızdayken size özenle yemekler hazırladı Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz 4 yaşınızdayken elinize rengarenk...
  2. Anne sevgisi...

Anne sevgisi...

Annelerimizin kıymetini bilelim çok geç olmadan gidip ellerinden öpüp sımsıkı sarılalım....
  3. Anne Sevgisi....

Anne Sevgisi....

anne sevgisi ile ilgili videolar anne konulu kısa hikayeler sevgisi ile ilgili kısa hikayeler sevgi Anne Sevgisi..... Küçük kız, kendini bildiği günden beri annesinden büyük bir şefkat görmüş ve ondan duyduğu sözlerle, pamuk prensesten daha güzel olduğuna inanmıştı. Ona göre; nur yüzlü ve badem gözlüydü. Bir tanecik yavrusuydu her zaman. Ama ilkokula başlayınca işler değişti. Arkadaşları...
  4. Anne sevgisi

Anne sevgisi

anne sevgisi resimleri anne sevgisi Tüm hamiş meleklerimize hediye ediyorum.... ANNE SEVGİSİ Sakin, ılık ve güneşli bir günde bir melek cennetten kaçtı, yaşlı dünyamıza indi ve tarlalarda, ormanlarda, şehirlerde ve küçücük köylerde dolaşmaya başladı. Güneş batar batmaz kanatlarını açtı ve : 'Ziyaretim sona erdi, artık ışık dünyasına dönmem gerek. Fakat, buradan bir anıyla dönmek...
  5. Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler

Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler

Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler arıyorum ben bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin.

Sayfayı Paylaş