gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anne sütünde bakteri bulunur mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben çok merak ediyorum , anmne sütünde bakteri olur mu? Olursa hangi bakteriler onlar ? Bilgi verir misiniz..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Amerika'da Yapılan son araştırma anne sütünde şu ana dek kabul edilenden çok daha sayıda bakteri bulunduğunu ortaya koydu. İspanyol araştırmacıların anne sütü üzerinde yaptığı araştırmaya göre, anne sütünde 700'den fazla bakteri bulunuyor. American Journal of Clinical Nutrition adlı dergide yayınlanan araştırmada, bilim insanları yeni araştırma sonuçlarının bebeklere yönelik daha iyi gıda maddelerinin geliştirilmesinde yardımcı olmasını umuyor. Araştırma için doğumdan sonra ortaya çıkan ilk anne sütü incelendi.

Anne sütünde bakteri bulunur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne sütü

anne sütü

Bebeğinizi anne sütünden mahrum etmeyin Anne sütü, sentetik olarak üretilemeyen ve bebeği ilk 6 ayda birçok hastalıktan koruyan maddeleri içermesi (biyolojik üstünlük) yanında anneyle bebek arasındaki eşsiz iletişime imkan veriyor. Son 40 yıldaki araştırmalar anne sütünün beyinsel gelişimden, kemik sağlığına; enfeksiyonların önlenmesinden, kan basıncına bir dizi konuda olumlu etkisi...
  2. Anne Sütünün Yararlarını biliyonuz mu

Anne Sütünün Yararlarını biliyonuz mu

Anne Sütünün Yararları Anne Sütünün Yararları Anne sütü üstün içeriği ile yenidoğan bebeği tüm gereksinimini 6 ay boyunca tek başına karşılayabilen, kolay sindirilebilen ideal bir besindir. Anne sütü ile beslenen bebeklerde hafif veya hayatı tehdit eden ciddi enfeksiyonlara daha az rastlanmakta, allerji, ani bebek ölümleri anne sütü almayanlara göre daha az görülmektedir Bağışıklık sistemi...
  3. Demet Sağıroğlu - Bulunur Mu?

Demet Sağıroğlu - Bulunur Mu?

Herkes dinler, dinler ama duyamaz ki Anlatırsın anlatsan da anlamaz ki Dertlerime artık bir ortak gerek Bu dünyada dertsiz bir kul bulunmaz mı Dua ettim bekleyerek, tanımadan özleyerek Aranızda bir tek yürek karşılıksız bulunmaz mı Bulunur mu kimbilir, bulur muyum kimbilir Bekliyorum sabır sabır, belki bir gün denk gelir Bulunur mu kimbilir, bulur muyum kimbilir Bekliyorum sabır...
  4. Süt Anne :)

Süt Anne :)

Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar: 'Sevgilim, Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum. Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. Haberin olsun dedim. Bu konuda benim bir suçum olduğunu...
  5. Ne Zamana Kadar Anne Sütü Verilir biliyor musunuz

Ne Zamana Kadar Anne Sütü Verilir biliyor musunuz

merhaba kızlar ben bebeğimi emziriyorum şuan 5 aylık acaba ne zaman kadar daha emzirmem lazım yani Ne Zamana Kadar Anne Sütü Verilir bu konuda bilgi verirseniz bana çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş