gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Anne sütünden dondurma satışta

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Bir yerde anne sütünden dondurma yapıldığını gördüm ve sizlerede sunmak istedim.Bunu yiyen varmıdr acaba bilemiyorum.Bizim Türkiye'de olsa pek tutlacağını sanmıyorum.

Londra'da anne sütünden dondurma satışta

Londra'nın turistik mekanlarından Covent Garden'da bir restoran, anne sütünden yapılan dondurma çeşitlerini satmaya başladı.

"Baby Gaga" adı verilen dondurma, internette annelere hizmet veren bir sitedeki ilana yanıt veren 15 kadının sütünden yapılıyor.

Bu kadınlardan biri 35 yaşındaki Victoria Hiley, yetişkinlerin anne sütünün ne kadar lezzetli olduğunu farketmelerinin, yeni anne olmuş kadınları, bebeklerini kendi sütleriyle beslemeye teşvik edeceğini söylüyor.

Hiley'in bağışladığı sütten Madagaska vanilyalı ve limon aromalı dondurma üretilmiş. Baby Gaga'nın her bir porsiyonu ise 14 sterlin, yani yaklaşık 36 Türk lirası.

Dondurma dükkanının sahibi Matt O'Connor, bu yeni tarifinin büyük başarı getireceğine inanıyor. O'Connor, "Kimileri duyunca iğrenebilir ama bu dondurmalar tamamen organik ve doğal" diyor.

Hiley, yaklaşık 350 mililitrelik bağış karşılığında 15 sterlin para alıyor ve bunun ekonomik krizle başetmesinde ciddi bir fayda sağladığını savunuyor. Hiley, "Kendi doğal kaynaklarımı ek kazanç sağlamak için kullanmamda ne sakınca var?" diye de ekliyor.

O'Connor, bağış yapan kadınların sağlık kontrollerini de yaptıklarını belirtti.

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    :S ben yiyemem doğrusu

3. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    ....ne yapacaklarini sasirdilar ...
    o kadar süte ihtiyaci olan bebekler var onlara destek olsalar...

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy valla yalnış anlamayın ama midem kalktı hayatta yemem ...paylaşım için teşekkürler canım ilginç bir konuydu:)

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    höhööööö -.- bende yemem dorusu,..
    paylasim icin tesekkürler.

6. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    valla benimde midem bulandı:D
    of allh akıl fikir versin

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Mutlaka her türlü işlemden geçirilip yapılıyor ama sonuçta içinde anne sütü olduğunu bildiğim için sanırım bende yiyemem yok yok yimemem:D

8. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Çok yanlış bişi bence .... Yani dinen süt kardeş oluyor bunlardan yiyenler acaba farkındalarmı bence değiller işte kıyamet alametleri diye buna derim.. O dondurmaları yiyen sütleri bağışlayanların süt çocugu olmus oluyor dunya nereeye gidiyor ??? Ben bu açıdan değerlendiriyorum lezzetini geçtimde ;(( Çok acı bi olay !!!!!!

9. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha annesinin sütünü iyi emememiş kişiler kana kana yesin hahaha

Anne sütünden dondurma satışta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne sütü

anne sütü

Bebeğinizi anne sütünden mahrum etmeyin Anne sütü, sentetik olarak üretilemeyen ve bebeği ilk 6 ayda birçok hastalıktan koruyan maddeleri içermesi (biyolojik üstünlük) yanında anneyle bebek arasındaki eşsiz iletişime imkan veriyor. Son 40 yıldaki araştırmalar anne sütünün beyinsel gelişimden, kemik sağlığına; enfeksiyonların önlenmesinden, kan basıncına bir dizi konuda olumlu etkisi...
  2. Anne SÜtÜ

Anne SÜtÜ

Anne sütü, bebeklerin normal büyüme ve gelişmesini sağlayacak en ideal yapıdadır. Hiçbir yiyecek ve içecek anne sütünün yerini tutamaz. Doğum sonrası ilk 6 ay yalnızca anne sütü verilmelidir. Anne sütü verirken suya bile gerek yoktur. Kesinlikle şekerli su ve pirinç unu da verilmemelidir. Anne sütü mükemmel bir besindir ve bebeğin büyüme- gelişmesi için tek başına yeterlidir. Verilen her...
  3. Süt Anne :)))

Süt Anne :)))

Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar: ’Sevgilim, Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum. Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. Haberin olsun dedim. Bu konuda benim bir suçum...
  4. Süt Anne :)

Süt Anne :)

Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar: 'Sevgilim, Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum. Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. Haberin olsun dedim. Bu konuda benim bir suçum olduğunu...
  5. Anne Sütünden Dondurma!

Anne Sütünden Dondurma!

anne sütünden dondurma, nerede satılıyor, nasıl olur, dondurma, sağlıklı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dondurma özellikle yaz aylarında en çok tüketilen en sağlıklı gıdalardan biridir.Dondurmaya olan bu rağbet Londra'da çılgın bir üreticiyi harekete geçirmiş ve anne sütünden dondurma imal edip,satışa sunmuş. Londra'nın turistik semtlerinden Covent...

Sayfayı Paylaş