Anne sütünden dondurma satışta

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
Anne sütünden dondurma satışta
Bir yerde anne sütünden dondurma yapıldığını gördüm ve sizlerede sunmak istedim.Bunu yiyen varmıdr acaba bilemiyorum.Bizim Türkiye'de olsa pek tutlacağını sanmıyorum.

12765567-93.jpg

Londra'da anne sütünden dondurma satışta

Londra'nın turistik mekanlarından Covent Garden'da bir restoran, anne sütünden yapılan dondurma çeşitlerini satmaya başladı.

"Baby Gaga" adı verilen dondurma, internette annelere hizmet veren bir sitedeki ilana yanıt veren 15 kadının sütünden yapılıyor.

Bu kadınlardan biri 35 yaşındaki Victoria Hiley, yetişkinlerin anne sütünün ne kadar lezzetli olduğunu farketmelerinin, yeni anne olmuş kadınları, bebeklerini kendi sütleriyle beslemeye teşvik edeceğini söylüyor.

Hiley'in bağışladığı sütten Madagaska vanilyalı ve limon aromalı dondurma üretilmiş. Baby Gaga'nın her bir porsiyonu ise 14 sterlin, yani yaklaşık 36 Türk lirası.

Dondurma dükkanının sahibi Matt O'Connor, bu yeni tarifinin büyük başarı getireceğine inanıyor. O'Connor, "Kimileri duyunca iğrenebilir ama bu dondurmalar tamamen organik ve doğal" diyor.

Hiley, yaklaşık 350 mililitrelik bağış karşılığında 15 sterlin para alıyor ve bunun ekonomik krizle başetmesinde ciddi bir fayda sağladığını savunuyor. Hiley, "Kendi doğal kaynaklarımı ek kazanç sağlamak için kullanmamda ne sakınca var?" diye de ekliyor.

O'Connor, bağış yapan kadınların sağlık kontrollerini de yaptıklarını belirtti.

....ne yapacaklarini sasirdilar ...
o kadar süte ihtiyaci olan bebekler var onlara destek olsalar...

ayyy valla yalnış anlamayın ama midem kalktı hayatta yemem ...paylaşım için teşekkürler canım ilginç bir konuydu:)

Mutlaka her türlü işlemden geçirilip yapılıyor ama sonuçta içinde anne sütü olduğunu bildiğim için sanırım bende yiyemem yok yok yimemem:D

Çok yanlış bişi bence .... Yani dinen süt kardeş oluyor bunlardan yiyenler acaba farkındalarmı bence değiller işte kıyamet alametleri diye buna derim.. O dondurmaları yiyen sütleri bağışlayanların süt çocugu olmus oluyor dunya nereeye gidiyor ??? Ben bu açıdan değerlendiriyorum lezzetini geçtimde ;(( Çok acı bi olay !!!!!!

Benzer Diğer Konularımız !

T
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
T
Geri