gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Anne Sütünden Dondurma!

Konu, 'Anne-Cocuk Sağlığı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

anne sütünden dondurma, nerede satılıyor, nasıl olur, dondurma, sağlıklı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Dondurma özellikle yaz aylarında en çok tüketilen en sağlıklı gıdalardan biridir.Dondurmaya olan bu rağbet Londra'da çılgın bir üreticiyi harekete geçirmiş ve anne sütünden dondurma imal edip,satışa sunmuş.

Londra'nın turistik semtlerinden Covent Garden'da bulunan dondurmacının önceki gün anne sütünden üretilen dondurmayı satışa sunması, basınının ve çok sayıda kişinin yoğun ilgisine neden oldu.

İngiliz yayın kuruluşu BBC başta olmak üzere çok sayıda basın-yayın organı bu dondurmayla ilgili haberler yapınca, annelere yönelik bir internet sitesindeki ilana yanıt veren kadınların sütünden üretilen bu dondurma kısa sürede tükendi.

"Ice creamists" adlı dondurmacıda çalışan yetkili AA'ya, dondurmanın üretimi için yeni bağışçılar aradıklarını söyledi. Dondurmanın tadını merak edenlerin çok olduğunu, dolayısıyla hemen tükendiğini ifade eden yetkili, yeni bağışçılarla en kısa zamanda "Baby Gaga"yı tekrar satışa sunmayı umduklarını ifade etti.

Anne sütünden dondurmanın porsiyonu 14 sterline (35 TL) satılırken, stokların tükenmesi ve çok sayıda insanın bu dondurmayı sorması nedeniyle dondurmacı camına "Baby Gaga tükenmiştir" yazısını astı.AA

Anne Sütünden Dondurma! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne sütü

anne sütü

Bebeğinizi anne sütünden mahrum etmeyin Anne sütü, sentetik olarak üretilemeyen ve bebeği ilk 6 ayda birçok hastalıktan koruyan maddeleri içermesi (biyolojik üstünlük) yanında anneyle bebek arasındaki eşsiz iletişime imkan veriyor. Son 40 yıldaki araştırmalar anne sütünün beyinsel gelişimden, kemik sağlığına; enfeksiyonların önlenmesinden, kan basıncına bir dizi konuda olumlu etkisi...
  2. Anne SÜtÜ

Anne SÜtÜ

Anne sütü, bebeklerin normal büyüme ve gelişmesini sağlayacak en ideal yapıdadır. Hiçbir yiyecek ve içecek anne sütünün yerini tutamaz. Doğum sonrası ilk 6 ay yalnızca anne sütü verilmelidir. Anne sütü verirken suya bile gerek yoktur. Kesinlikle şekerli su ve pirinç unu da verilmemelidir. Anne sütü mükemmel bir besindir ve bebeğin büyüme- gelişmesi için tek başına yeterlidir. Verilen her...
  3. Süt Anne :)))

Süt Anne :)))

Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar: ’Sevgilim, Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum. Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. Haberin olsun dedim. Bu konuda benim bir suçum...
  4. Süt Anne :)

Süt Anne :)

Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar: 'Sevgilim, Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum. Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. Haberin olsun dedim. Bu konuda benim bir suçum olduğunu...
  5. Anne sütünden dondurma satışta

Anne sütünden dondurma satışta

Bir yerde anne sütünden dondurma yapıldığını gördüm ve sizlerede sunmak istedim.Bunu yiyen varmıdr acaba bilemiyorum.Bizim Türkiye'de olsa pek tutlacağını sanmıyorum. Londra'da anne sütünden dondurma satışta Londra'nın turistik mekanlarından Covent Garden'da bir restoran, anne sütünden yapılan dondurma çeşitlerini satmaya başladı. "Baby Gaga" adı verilen dondurma,...

Sayfayı Paylaş