gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Anne Sütünü Arttırıcı Besinler Hangileridir ?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Anne sütü arttırıcı bitkiler Anne sütü arttırıcı besinler Anne sütü artırıcı kür

Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun verdiği bilgiler ışığında anne sütü arttırıcı doğal yöntemleri şöyle sıralayabiliriz melekler :)

Anne sütünü arttıran besinler: Taze beyaz dut, dere otu ve incir anne sütünü artırır.

* Emziren anneler, turşu,nane, ve nişasta yemesinler. Çünkü bu besinler anne sütünü azaltır.

canelif bunu beğendi.
  2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bunlarda benim deneyip memnun kaldigim yiyecekler,günde 3-4 hurma,paptya cayi,isirgan cayi,eisberg salata,marul,havuc,alkolsüz bira(KARAMALZ),vee olmazsa olmaz bol su,sik ve her iki memeyide esit emzirmek,hafif ilik dus.iyi bir uyku,bide acaba yetiyormuyum dedigin anda psikolojik olarak azaliyor.kizim simdi 2 yasin,ben tamm17 ay emzirdim..cok mücadele ettim emzirmek icin,meme basi yarasi nedir en iyi ben bilirim.ama yeni anne olanlar yada olacaklar ben almanyada meme basligi kullandim bebek memeye alisip meme form alana kadar.deneyimler olmadan olmuyor...

Anne Sütünü Arttırıcı Besinler Hangileridir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hem zayıflatıcı hemde annelerin sütünü arttırıcı salata

hem zayıflatıcı hemde annelerin sütünü arttırıcı salata

arkadaslar ben bu slalatayı çok yaptım ve yEdım işe çok yarıyor ozellıklede yazın ınsanı rahatlatıyor MALZEMELR SEMİZ OTU YOGURT 1 TATLI KASIGI ZEYTIN YAGI İSTEGE GORE 1 DİŞ SARIMSAK TAZE SEMIZ OTUNU YIKAYIP KALIN KALIN DOGRAYIN USTTUNE YOGURT DOKUN VE ZEYTIN YAGINI ILAVE EDIN ISTERSENIZ ÇOK HAFIF TUZ KONULABILIR . BU KARISIMI KASEDE YIYEBILIRSINIZ SABAH AC KARNINA KAHVALTI NIYETINE...
  2. Anne Sütünü Artıran Besinler

Anne Sütünü Artıran Besinler

ebru şallı süt arttırıcı çay ebru şallı anne sütü anne sütü, artıran besinler, neler yemeli, neler yapmalı, nelerdir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İlk 6 ay sadece anne sütü vermek gerektiği konusunda uyarımızı yaptıktan sonra anne sütü artırmak için tüketilebilecek gıdalardan bahsedeceğiz.. Anne sütünü arttırmak için ilk olarak yapılacak şeyler...
  3. anne sütünü arttırıcı bitkiler hangileridir ?

anne sütünü arttırıcı bitkiler hangileridir ?

Melekler, sütüm az ve çoğaltmakiçin kim ne derse uyguluyorum ama bitkisel çözümler daha faydalı olur gibime geliyor. Bilen varsa yazabilir mi, anne sütünü hangi bitkiler çoğaltıyor ?
  4. anne sütünü hangi besinler arttırır ?

anne sütünü hangi besinler arttırır ?

Bebeğim olacak ve şimdiden sütüm yetmezse diye endişeliyim.Çünkü etrafımda çok var öyle sütü yetmeyip bebeğinin mamayla besleyen anne.Ben öyle olmak istemiyorum , o yüzden soruyorum, anne sütünü hangi besinler arttırır ?
  5. Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı Kür Tarifleri

Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı Kür Tarifleri

süt arttırıcı kür, süt nasıl artar, sütü arttıran gıdalar Sevgili melekler, emziren annelerin en büyük merakı ve isteği bebeklerinin doymasıdır. Sütünün yettiğini düşünen anneler olduğu gibi yetmediğini düşünenler ve gerçekten sütü az gelenler de var. Bitkisel tedavi uygulamalarında uzman olan Prof. Dr. İbrahim A. Saraçoğlu, emziren annelerin mevsim dışı beslenmemelerini ve ebter tohumlu...

Sayfayı Paylaş