gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anne sütünü arttırıcı bitkiler hangileridir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, sütüm az ve çoğaltmakiçin kim ne derse uyguluyorum ama bitkisel çözümler daha faydalı olur gibime geliyor. Bilen varsa yazabilir mi, anne sütünü hangi bitkiler çoğaltıyor ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Anne sütü arttırıcı pek çok bitki bulunmaktadır. Ancak anne sütünü en çok arttıran şey su içmektir. Bunun yanında aşağıdaki bitkileri kullanarak sütü arttırmak mümkündür:
    Taze beyaz üzüm
    Dereotu
    İncir (taze veya kurutulmuş)
    İncir-havuç
    Taze beyaz dut
    Haşlanmış taze beyaz dut kurusu
    Anason
    Kereviz
    Taze kereviz yaprakları
    Bal kabağı
    Çilek
    Rezene çayı
    Kıvırcık salata
    Sumak

anne sütünü arttırıcı bitkiler hangileridir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Denenmiş Anne Sütünü Artıran Bitkiler

Denenmiş Anne Sütünü Artıran Bitkiler

anne sütünü artıran bitkiler anne sütünü arttıran bitkiler süt artırıcı sutunu artiran süt arttırıcı Yeni Doğum yapan veya doğum yapıpta sütü az olan anneler sütünüzün artması için bil hassa denenmiş bitkileri sizlerle paylaşmak istedim.Gerçekten işe yarıyor herkese tavsiye edebilirim. Isırgan otu: Yarım Tatlı kaşığı yaprak 1 su bardağı suda haşlanıp biraz demlenir ve günde 2-4 bardak...
  2. hem zayıflatıcı hemde annelerin sütünü arttırıcı salata

hem zayıflatıcı hemde annelerin sütünü arttırıcı salata

arkadaslar ben bu slalatayı çok yaptım ve yEdım işe çok yarıyor ozellıklede yazın ınsanı rahatlatıyor MALZEMELR SEMİZ OTU YOGURT 1 TATLI KASIGI ZEYTIN YAGI İSTEGE GORE 1 DİŞ SARIMSAK TAZE SEMIZ OTUNU YIKAYIP KALIN KALIN DOGRAYIN USTTUNE YOGURT DOKUN VE ZEYTIN YAGINI ILAVE EDIN ISTERSENIZ ÇOK HAFIF TUZ KONULABILIR . BU KARISIMI KASEDE YIYEBILIRSINIZ SABAH AC KARNINA KAHVALTI NIYETINE...
  3. Anne Sütünü Arttırıcı Besinler Hangileridir ?

Anne Sütünü Arttırıcı Besinler Hangileridir ?

Anne sütü arttırıcı bitkiler Anne sütü arttırıcı besinler Anne sütü artırıcı kür Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun verdiği bilgiler ışığında anne sütü arttırıcı doğal yöntemleri şöyle sıralayabiliriz melekler :) Anne sütünü arttıran besinler: Taze beyaz dut, dere otu ve incir anne sütünü artırır. * Emziren anneler, turşu,nane, ve nişasta yemesinler. Çünkü bu besinler anne sütünü azaltır.
  4. Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı Kür Tarifleri

Emziren Anneler İçin Süt Arttırıcı Kür Tarifleri

süt arttırıcı kür, süt nasıl artar, sütü arttıran gıdalar Sevgili melekler, emziren annelerin en büyük merakı ve isteği bebeklerinin doymasıdır. Sütünün yettiğini düşünen anneler olduğu gibi yetmediğini düşünenler ve gerçekten sütü az gelenler de var. Bitkisel tedavi uygulamalarında uzman olan Prof. Dr. İbrahim A. Saraçoğlu, emziren annelerin mevsim dışı beslenmemelerini ve ebter tohumlu...
  5. Anne sütünü artıran bitki çayları

Anne sütünü artıran bitki çayları

anne sütünü artıran içecekler,anne sütünü çoğaltan çaylar,hangi çaylar anne sütünü artırır,anne sütünü çoğaltamaya yaran çaylar hakkında bilgiler Hamilelik kadınların şüphesiz yaşamları boyunca en farklı duyguları yaşadıkları dönemdir. Anne olmaya hazırlık yaptıkları bu önemli günlerde internetin kullanımının da yaygınlaşmasıyla birlikte anne adayları merak ettikleri tüm bilgilere internet...

Sayfayı Paylaş