gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anne sütünü nasıl muhafaza ediyorsunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar sağılan anne sütünü poşet dışında neyle muhafaza edebilirim? Siz farklı yöntemler kullanıyor musunuz?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Anne sütü poşetlerinde 3 güne kadar buz dolabının altında saklayabilirsiniz. Uzun süre saklamak istiyorsanız derin dondurucuya koyabilirsiniz bunu ister anne sütü poşetini kullansın isterseniz de cam biberonla buzlukta saklayabilirsiniz :tik:

Anne sütünü nasıl muhafaza ediyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne sütü nasıl oluşur****

Anne sütü nasıl oluşur****

anne sütü nasıl çoğalır anne sütü nasil cogalir sutu nasil cogalir gebelikte süt ne zaman oluşur hamilelikte süt ne zaman oluşur Meme kısmen salgı dokusu, kısmen destek ve yağ dokusundan oluşmuştur. Salgı dokusunda yapılan süt, ufak kanallar ve daha sonra ana toplayıcı kanallar boyunca meme ucuna ilerler. Kanallar, meme ucuna ulaşmadan önce daha da genişleyerek laktiferöz sinüsler şeklini...
  2. anne sütü nasıl oluşuurr

anne sütü nasıl oluşuurr

bebisimMeme kısmen salgı dokusu, kısmen destek ve yağ dokusundan oluşmuştur. Salgı dokusunda yapılan süt, ufak kanallar ve daha sonra ana toplayıcı kanallar boyunca meme ucuna ilerler. Kanallar, meme ucuna ulaşmadan önce daha da genişleyerek laktiferöz sinüsler şeklini alır. Bu sinüsler, sütün içinde toplanması nedeni ile önemlidir.Meme ucunda pekçok sinir ucu bulunduğu için çok hassas...
  3. Gülen Annelerin Sütü Mutlu Ediyor

Gülen Annelerin Sütü Mutlu Ediyor

Bebekleriniz anne karnındayken sizin üzgün olmanızdan etkilendiği gibi doğduğu zamanda etkileniyor.Bakın araştırmalara göre siz mutluysanız bebeğinize de mutluluğunuzu sütünüz taşıyor. Gülen Annelerin Sütü Mutlu Ediyor EÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. KURTOĞLU: ''ANNE SÜTÜNDE BULUNAN MELATONİN HORMONU, BEBEKLERDE SANCILANMA, UYKUSUZLUK VE ALERJİ PROBLEMLERİNİ AZALTIYOR'' -''HUZURLU, STRESSİZ...
  4. Anne Sütü Nasıl Oluşur ?

Anne Sütü Nasıl Oluşur ?

anne sütü, hakkında, nasıl oluşuyor, ne zaman oluşuyor, bebek ve anne , çocuk beslenmesi ,bilgileri buradan bulabilirsiniz Belkide çoğu insan biliyordur ama ben es geçmişim sanırım hamile olunca sütün geldiğini biliyorum ama nasıl geliyor ? Doğumdan sonraki ilk günlerde memelerden kolostrum denen bol proteinli, hastalık etkenlerine karşı koruyucu "ilk süt" salgılanır....
  5. Anne sütü nasıl muhafaza edilir

Anne sütü nasıl muhafaza edilir

Anne sütü nasıl muhafaza edilir ve saklanır. Saklanma koşulları nelerdir, nasıl saklarım arkadaşlarım. Bebişim şu anda küvözde ve benim sütüm boşa gidiyor bunun için ne yapmalıyım. doktor birşeyler söyledi ama ben buradaki annelerin engin bilgilerinden vetecrübelerinden yararlanmak istiyorum.

Sayfayı Paylaş