gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Anne Sütünün Artması İçin Simit Aşı

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

anne sütünü arttıran yyiecekler anne sütü faydaları anne sütünü nasıl arttırım hakkında bilgiler burda melekler. Sevgili hamiş melekler ve doğum yapmış olan melekler sizi çok basit bir tarif yazacamm anne sütünü fazlalaştırıyor arttırıyorr bizzat kendim denedim ailemde herkes yapar bunu resmen sütt akar yanii maşallah tüm anneler anne sütü artsın diye herşei yaparr herşey minik meleklerimiz içinn:)

bu yemek bi tür pilavv malzemeleri çok basitt

çiğköftelik ince bulgurr (burdaki yöresel adı simit ) tuz ve yağ

bulguru tavaya koyun su ekleyin tuz ekleyin haşlayınn daha sonra başka bir tavada istediğiiz bir yağı kızdırınn isterseniz içine yumurtada kırın kavurunn lezzet katarr kıymada olabilirr

sonra haşlanmış olan ince bulguraa yağıı dökün ve karıştırınn üzerine karabbier sepiştirin ve 1 tabak yiyin görün bakın nasıll akacak sütünüzz bereketlenecekk

mutlaka deneyinn melekler dediğim gbi kendim ailem bizzat denedikk:D:D

elifgl bunu beğendi.
Anne Sütünün Artması İçin Simit Aşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. simit aşı

simit aşı

simit aşı simit aşı tarifi hamilelikte yemek 2 su bardağı su, * 1 su bardağı simit, (çok ince bılgura denir) * 1 yemek kaşığı tuz, * 1 yemek kaşığı karabiber, * 1 yemek kaşığı kırmızıbiber, * 2 baş doğranmış soğan, * 1/2 su bardağı sıvı yağ. İnce ince doğranmış soğan ile yağ iyice kavrulur. Kavrulduktan sonra salça, tuz ve su ilave edilerek bir taşım kaynatılır. Sonra kaynayan karışıma simit...
  2. Sütün Artması İçin Dua Varmı

Sütün Artması İçin Dua Varmı

Arkadaşlar yeni doğum yaptım sütümü arttırmam için okuyabileceğim bir dua varmı acaba ?
  3. ilk aşı anne sütü!

ilk aşı anne sütü!

İlk aşılar Anne sütünün yararları nelerdir Merhaba kızlar Anne sütünün faydaları anlatmakla bitmez hem anneye hem bebeğe yararlıbirçok kısmı vr anne sütü ile beslenen bebekler daha zeki oluyormus Gaziantep Üniversitesi (GAZÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Metin Kılınç, anne sütüyle beslenen bebeklerde alerji ve kronik hastalıkların daha...
  4. anne sütünün gelmesi için

anne sütünün gelmesi için

merhabalar yeni doğum yaptım ama sütüm tam olarak gelmiyor sütümün artması ve çoğalması için neler yemeliyim neler yapmalıyım tecrübeli anneler yardımcı olursa sevinirim
  5. Bebek emziriyorum sütümün artması için ne yapmalıyım?

Bebek emziriyorum sütümün artması için ne yapmalıyım?

emzirme dönemi,emzirme döneminde dikkat edilmesi gerekenler,emziren anneler nasıl beslenmeli,anne sütünü artırmanın yolları hakkında bilgiler Gebelik ve emziklilik, herhangi anormal duruma sahip olmayan her kadın için doğal olaydır. Bu dönemler gerek anne gerek bebek için özel zamanlardır ve ileriye yönelik birçok sorunun oluşabileceği ya da engellenebileceği zamanlardır.Bu dönemlerde annenin...

Sayfayı Paylaş