gebe
  1. bebek_seven

bebek_seven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Anne sütünüz ile ilgili anket buldum...

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında bebek_seven tarafından paylaşıldı.

sütüm yeterlimi anketi sağlıkla ilgili anketler sağlıkla ilgili anket soruları anket konuları ve soruları anne sütü ile Anne sütünüz yeterli mi? Bebeğinize yeteri kadar anne sütü verebiliyor musunuz? İşte bu sorular benide bir anne olarak çok ilgilendiriyor...bu konu ile ilgili ilginç bir video ardından da anket buldum...hepinize tavsiye ederim hanımlar... Sütüm yeterli mi? Video - sevenload)

Anne sütünüz ile ilgili anket buldum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Sütü ile İlgili Bilgiler

Anne Sütü ile İlgili Bilgiler

anne sütü ile ilgili bilgiler anne sütü ile ilgili sözler hakkında bilgi sütünün rengi rüyada sütünün akması SÜT YAPIMI NASIL BAŞLAR? Memedeki süt yapımını sağlayan madde annenin beyninden salgılanan prolaktin adlı bir hormondur. Gebeliğin sonlanması ile vücuttaki gebelik hormonları azalır ve prolaktin salgılayan bezler uyarılır. Prolaktin salgısı doğumdan sonra bazı annelerde hemen...
  2. Süt çocuklarında Beslenme İle İlgili Sorunlar

Süt çocuklarında Beslenme İle İlgili Sorunlar

süt ile ilgili görseller Bebeğinizi beslerken dikkat etmeniz gerek önemli detaylar vardır meleklerim.Düzenli ve doğru beslenmeyle daha sorunsuz bir bebeğiniz olacaktır.Bunu nasıl yapmalıyız ve doğru yapmadığımızda karşılaşacağımız sorunlar nelerdir; aşağıdaki yazıdan öğrenelim. Süt çocuklarında Beslenme İle İlgili Sorunlar Yetersiz Beslenme Bebeğin huzursuz oluşu ve fazla ağlaması, az...
  3. Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler

Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler

Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler arıyorum ben bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin.
  4. Anneler Günü İle İlgili Bilgi

Anneler Günü İle İlgili Bilgi

Anneler Günü Hakkında Bilgi Anneler Günü İle İlgili Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sayılı günlerin kaldığı Anneler Günü hakkında bilgileri, bu konuda bizden bilgi isteyen misafirimiz için ve elbette ki sizler için paylaşıyoruz. Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü'dür. Anneler Günü evrensel bir gündür. Dünyada milyonlarca ana bugün çocukları tarafından sevgi ve...
  5. Annem Uyurken Dizisi Konusu İle İlgili Bilgiler

Annem Uyurken Dizisi Konusu İle İlgili Bilgiler

annem uyurken annem uyurken dizi annem uyurken konusu Kanal D tarafından yaz sezonunda ekranlara getirilecek olan yeni dizi Annem Uyurken çalışmaları son hızla devam ediyor melekler :) Oyuncu kadrosunda kesinleşen oyuncular yanında arayışlar da devam ediyor. Bu yazımızda Annem Uyurken dizi konusu ile ilgili olarak elimizde ki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz ..:) 10 yıl sonra bitkisel...

Sayfayı Paylaş