gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anne sütüyle yoğurt yapılır mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

anne sütüyle yoğurt yapılıyormuş ama ben çok şaşırdım bu yoğurt aynı derecede vitaminli olur mu? deneyen var mı aranızda

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz, bu konuda size ancak duyumlarımla yardımcı olacağım çünkü henüz anne değilim. Anne sütüyle normal bilindik şekilde yoğurt yapılıyor ancak biraz ısıtmanız gerekir dikkat kaynatmayın mayalanacak kadar sısınması yeterli ve ek besin olarak kesinlikle daha besleyici olacaktır bir diğer dip not daha aktarayım size yurt dışında anne sütünden peynir bile yapılıyor bebeğe uzun süre inek sütü verilmiyor :D

anne sütüyle yoğurt yapılır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne sütü

anne sütü

Bebeğinizi anne sütünden mahrum etmeyin Anne sütü, sentetik olarak üretilemeyen ve bebeği ilk 6 ayda birçok hastalıktan koruyan maddeleri içermesi (biyolojik üstünlük) yanında anneyle bebek arasındaki eşsiz iletişime imkan veriyor. Son 40 yıldaki araştırmalar anne sütünün beyinsel gelişimden, kemik sağlığına; enfeksiyonların önlenmesinden, kan basıncına bir dizi konuda olumlu etkisi...
  2. Evde Yoğurt Nasıl Yapılır?

Evde Yoğurt Nasıl Yapılır?

yoğurt, evde nasıl yapılır, ev yapımı, mayalanması, anlatımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yoğurt en faydalı gıdalardan biridir şüphesiz.Özellikle evde yapılan yoğurt katkısız olması açısından daha kıymetlidir.Şimdi sizlere doğal, katkısız ve lezzetli yoğurdun tadına varabilmeniz için ev yapımı yoğurdun tarifini veriyorum: Malzemeler 1 Litre Süt 1...
  3. Yoğurt Maskesi Nasıl Yapılır?

Yoğurt Maskesi Nasıl Yapılır?

Yoğurt Maskesi Nasıl Yapılır? Arkadaşlar cildim için yoğurt maskesi yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum siz biliyorsanız yapılışını yazın
  4. Evde Yoğurt Nasıl Yapılır

Evde Yoğurt Nasıl Yapılır

Evde Yoğurt Nasıl Yapılır Evde Yoğurt Nasıl Mayalanır Evet Evde Yoğurt Yapılışı Yoğurdunu evde kendi yapmak isteyenler, kendi mayaladığı yoğurdu yemek isteyenler, işte size evde yoğurt yapmannı inceliklerini içeren bilgiler Melek'ler; Öncelikle aldığınız sütü güzelce kaynatıyorsunuz sütünüz kaynamaya başladığında taşmaması için içerisine çelik bir kepçe koyarsanız taşmaz diye biliyorum...
  5. kutu sütten yoğurt nasıl yapılır?

kutu sütten yoğurt nasıl yapılır?

selam herkese.... sorum şu: kutu sütten yoğurt mayaladım tutmadı, nerde hata yapmış olabilirim? açık sütten zaten hep yoğurt yapıyorum aslında,ama kutu sütle olmadı nedense ?

Sayfayı Paylaş