gebe
  1. sunlight

sunlight Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Anne ve Bebek Ürünlerini Nereden Alıyorsunuz ?

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında sunlight tarafından paylaşıldı.

Bayanlar Siz anne ve bebek ürünlerini nereden alıyorsunuz ?
    Öncelikle ben cevap vereyim. Ben şuan bebekalite.com dan alışveriş yapıyorum.Aynı gün kargoya veriyorlar.Kapıda ödeme ve kredi kartına taksitte mevcut.Memnunum.

2. lilien

lilien Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İnternetten araştırmak çok rahat ve keyifli oluyor. Hiç bilmediğiniz, çok kullanışlı ürünlere rastlayabiliyorsunuz. Benim en çok takip ettiğim site: bebekeşya.com Her yerde bulunmayan, çok kaliteli ürünleri var. Hem anneler, hem de bebekler için. Tavsiye ederim. Facebook sayfasını da öneririm. Güzel kampanyalar oluyor :)

3. didem_741

didem_741 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    ben LCW ve DEFACTO hamile kıyafetlerini kullanıyorum bazende internetten

4. cananyakut

cananyakut Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    ben de http://www.minirome.com sitesinden alıyorum k.kartlarına peşin fiyatına 6 taksit var çok hızlı gönderileri var.Daha önce e-bebek.com'dan yapıyordum ama buranın fiyatları daha uygun geldi bana.

Anne ve Bebek Ürünlerini Nereden Alıyorsunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne ve Bebeğin İhtiyaçları

Anne ve Bebeğin İhtiyaçları

bebek arabası ne zaman kullanılır Sizin dünyanız bebeğinizin gelmesiyle sayısız ve mükemmel değişiklikler gösterecektir. Bebeğinize vermeniz gereken en önemli şeyler sevginiz, zamanınız ve sabrınızdır—ve bunlar ücretsizdir. Buna rağmen sizin ve bebeğinizin hayatını kolaylaştıracak ürünler satın almanız gerekir. Siz almaya başlamadan, sizin için gerekli ürünlerin olduğu bir liste hazırladık.....
  2. deniz ürünlerinin  anne karnındaki bebeğe faydaları

deniz ürünlerinin anne karnındaki bebeğe faydaları

deniz ürünlerinin faydaları Anne adaylarının balık ve deniz ürünleri tüketirken oldukça dikkatli ve özenli olmaları gerekmektedir. İşte doktorların,hamilelerin yemelerini tavsiye ettiği balık çeşitleri ile uzak durulması gereken balık çeşitler: Balık ürünleri Anne adayları ve bebeklerinin beyin gelişimi için oldukça faydalı protein,demir ve omega-3 yağ asitleri barındırmaktadır.Ancak...
  3. Anneler ve bebekleri

Anneler ve bebekleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İstanbulun Semtleri İsimlerini Nereden Alıyor

İstanbulun Semtleri İsimlerini Nereden Alıyor

zeytinburnu adını nerden almıştır zeytinburnu ismi nereden geliyor rumeli adı nereye verildi rumeli adını nereden almıştır adı nereye verilmiştir Daha önce duydunuzmu yada hiç merak ettinizmi İstanbul'un semtleri isimlerini nereden alıyor...Merak ediyorsanız işte cevabı :tik: Aksaray Fatih’in sadrazamı İshak Paşa İç Anadolu Bölgesi’ndeki Aksaray’ı ele geçirdikten sonra orada yaşayan bölge...
  5. Bebek şampuanları ve diğer bakım ürünleri hakkında...

Bebek şampuanları ve diğer bakım ürünleri hakkında...

Merhabalar:) 10 aylık bir bebeğim var ve onun cildi hassaslaşınca fark ettim ki bebeklerimizin gıdaları kadar ciltlerinin de beslenmeye ihtiyacı var. O günden beri de dogal ürünler kullanmaya çalışıyorum. birkaç doğal ürün denedim. geçenlerde bir kozmetik markete girdiğimde bübchen markası hakkında bilgi verdiler dikkatimi çekti ve birkaç ürününü satın aldım iyi geldi bebeğime oldukça. belkı...

Sayfayı Paylaş