gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Anne Yazıcıoğlu’na söylenmedi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sivas'ta oğlu Muhsin Yazıcıoğlu'ndan gelecek bir haberi bekleyen annesine enkaza ulaşıldığı söylenmedi.
    Muhsin Yazıcıoğlu’nun ağabeyinin Sivas’taki evinde büyük üzüntü içinde oğluyla ilgili haberi bekleyen annesi Fidan Yazıcıoğlu’na enkazın bulunduğu bilgisi verilmedi

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun da içinde bulunduğu helikopterin enkazının bulunması, iyi bir haber bekleyen annesi Fidan Yazıcıoğlu’na söylenmedi.

Yazıcıoğlu’nun ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu’nun, Mimar Sinan Mahallesi’ndeki evinde bulunan 87 yaşındaki Fidan Yazıcıoğlu, olayın ardından büyük üzüntü içinde oğlundan haber bekledi.

Sürekli dua eden anne Yazıcıoğlu’na helikopterin enkazına ulaşıldığı yönünde televizyonda yer alan haberlerin izlettirilmediği, başka bir odada yakınlarıyla kaldığı bildirildi.

GÜNEŞ’İN EVİNDE YAS

Muhsin Yazıcıoğlu’nun kız kardeşleri Naziye Soysal, Mavuş Ocak, dayıları Kemal ve Ömer Yılmaz ile diğer akraba ve yakınları da endişe içinde televizyon başında gelişmeleri takip etti.

Ziyaretçi akınına uğrayan evde gözyaşları içerisinde gelişmeleri izleyen aile fertlerini de yakınları ve komşuları teselli etmeye çalıştı.

Helikopterde bulunan İHA muhabiri İsmail Güneş’in eşi Yasemin Güneş’in kaldığı akrabalarının evinde ise büyük bir üzüntü yaşanıyor. Genç muhabirin cesedine ulaşıldığı yönündeki televizyon haberlerinin ardından evden feryat ve çığlık sesleri yükseldi. Ev önünde bekleyen Güneş’in bazı meslektaşlarının da gözyaşlarını tutamadıkları görüldü. Yazıcıoğlu ile aynı helikopterde bulunan BBP Sivas İl Başkan Yardımcısı Yüksel Yancı’nın büyük oğlu da, vatani görevini yaptığı birliğinden izin alarak Sivas’a geldi.

Anne Yazıcıoğlu’na söylenmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne....

Anne....

Ana Hakkı ve Alkama'nın Sonu Hazreti Peygamberimiz (s.a.s.) eshabıyla oturmuş sohbet ediyordu. Bir kadın sahabe Resulullah'ın huzuruna telaşla girerek: - Ya Resûlellah! Şu anda kocam ölüm dçşeğinde, belki biraz sonra ölmüş olacak... Yalnız yanında kelime-i şehadet getirdiğimi anladığı ve kendiside getirmeye çalıştığı halde şehadet kelimesi getiremiyor. Kocamın imansız gitmesinden...
  2. Annelere

Annelere

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: :flybye::flybye::flybye::flybye::flybye::flybye::flybye::flybye::flybye::flybye::flybye::flybye::flybye: Merhaba Sevgili Melekler; Sevebilmek ve paylaşabilmek tüm dertleri, kederleri hüzünleri... Acılarla savaşırken kimler varsa yanımda ve beni düşünüp Derdime derman olan İşte ben ona dost derim. Anlatmam...
  3. anneme!!!!!

anneme!!!!!

Nasıl bir sevgiyle seversiniz ki bu ne efsane bir aşk ne kadar fedakar bir sevgi bu Allah�tan bir lütuf ve eşsiz bir armağan� Ne kadar çok yazsam ne kadar güzel söz söylesem bu dünya sözleri yetmez bilirim çünkü sen annesin� Evladınım; bu yazıyı yazılmamış tüm annelere yazıyorum çünkü böyle öğrettin paylaşmayı bu yazıyı da okuduğunda gözünden pırlantalar akıtacağını biliyorum�. Senin...
  4. ***anne***

***anne***

Hani anne demiştin ya Gidiyorsun oğlum uğurlar ola Yalnız kalbimde bir yara Sanki gelemezsin bir daha Gelesin oğul Söz ver bana Sarıl bana son bir defa Gelesin oğul Söz ver bana Öpeyim seni doya doya Bende sana demiştim yaa Gidiyorum anne hakyoluna ihtiyacım var dualarına Hakkını helal et anne bana Dağları aşmam gereksede anne bekle beni anne geleceğim yollar bitmek bilmesede...
  5. anneme

anneme

şu an 51 yaşındayım bende bir anneyim ama yınede senin varlığına ihtiyacım var.keşke ben küçücük bir çocuk olsamda sen bir kere olsun saçlarımı okşasan.şimdi benden uzaktasın ben senin yokluğunu hep hissediyoyorum.seni hep özleyeceğimmmm.

Sayfayı Paylaş