gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Anne yeter artık

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Bi itiraz edicem kızlar ama mekan toplanır biizim eve annemi güzel bi döversiniz herhalde ..Bi insan sabah uyanır uyanmaz sigara mı içer ya tamam içtin öldürüyosun kendini madem eee benim biricik kardeşimin suçu ne sigarayı bi güzel aç karnına içip sonra kardeşimi emziriyo yazık günah ya o çocuğu zehirlemeye ne hakkı var.Ben annemi 2 aycık emmişim sigara içmekten sütü acımış ..Ne günahım vardı benim...Hamileykende içti halad içiyo hep uyarıyorum hep kızıyorum ama nafile .. [​IMG]

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayy inanmıyorumm yaaa. benimde en kızdığım şeydir bir annenin bebeğini emzirdiği halde yada hamileyken sigara içmesi. aklı başında bebeğini seven bir annenin yapmaması gerekn bir davranış aslında.
    sen nekadar dur yapma desende sözünü geçirmen zor gibi tuğçecim. ama annenin kendisine bi dur demesi gerek.kendi düşünmesi gerek. minicik kardeşinin daha bağışıklık sitemi gelişmemiştir bile çok küçük daha o yazık.
    inşallha annen şu sigarayı bir an önce bırakır inşallahh.

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    O da bırakmayı çok istiyo ama sigara onu bırakmıyo çok üzülüyorum ama ...:(

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    çok üzüldüm tuğçem sigara cidden kötü bir hastalık

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Şahsen ben içiyorum sigarayı bagımlısı oldum bırakmak istiyorum ama olmuyor hamile kalsaydım bebegim için içmezdim :S

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Annen acısındanda zor bir durum ne diyim allah bırakma gücü versinde hem bebeğin hemde kendi saglıgı için bıraksın.

7. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bende içiyorum inşallah bırakırım ama eşim hamile kalırsan ve sigaraya devam edersen vücudunda söndürüm diyo biraz caniide

8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

zuzum_ kız güldürdün ya :) sen sağol.
    Tuqçe ALLAH sana kolaylık versin inş annene bıraktırabilirsin çünkü çok zararlı.Sigara içenlerde biran önce bırakır inş.

9. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Tuğçecim annene hakikaten çok kızdım bebeğine şimdiden bir sürü hastalıkla baş edebileceği bağışıklık sistemini elinden alarak en büyük kötülüğü yapıyor asla yapmamalı tabiki.Bırakma meselesine gelince bence biraz iradesizlik bu durum ben 5 sene içtim günde 2 pakete yakındı ve bırakıcam dedim yaklaşık 1.5 yıldır ağzıma sürmedim hadi ben yeniyim ama babam 52 yaşında 17 yaşından beridir de sigara tiryakisi ve birkaç defa kavgamızdan sonra bırakacağım dedi şuaanda 3 yıldır sigarayı ağzına sürmüyor hele bir de içilen ortamdada duramıyor hahaha boğuluyom sanki diyor.Annen kızsada sen uyarılarına devam et bence ve internetten sigara içtikten sonra vücudundaki organlarını kolunu yada bacağını kaybeden insanların fotoğrafını göster etki,li olur umarım :)

10. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kötü bir durum...
    Ama emin ol ki, annen bu duruma belkide senden daha fazla üzgün ve çaresizdir. Sigara tiryakisi olarak biliyorum ki, bu illet sigaradan vaz geçmek oldukça zor. Umarım annelik duyguları ile sigaradan vaz geçer. Onu kırmadan, hep bu konuda uyar ve bırakması için büyük destek ver. İnşallah, bu başlık altında, gün gelir de "annem sigarayı bıraktı" diye yazarsın.

11. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    İnş. kızlar dualarınız eksik etmeyin:(

12. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    umarım bir an önce bırakır

Anne yeter artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeter artık isyan ediyorummmm

yeter artık isyan ediyorummmm

yeter rüyalarım artık yeter polemik rüyalarım polemik artık dinle bu ülkenin parasını sokağa atanlara sesleniyorum yolları düzeltme manasında defalarca eşip söküp öylece bırakan aylar olduki hala tam bir ilerleme yok bu konuda artık çok sinir oluyorum yeterrr bitirin şu yolları belediye:mad::mad::mad:ya temizliğimi bitirmeden ev yine toz oluyor dışardan geçen arabaların meydana getirdiği...
  2. Yeter artık yaa!!!!

Yeter artık yaa!!!!

Meleklerim artık dayanamıyorum ya nedir benim apartmandan çetiğim:sinir:Gelen geçen bizim zile basıyor.Bu kaçıncı yaa.Basmayın diye kaç kere uyardım ama anlamıyorlar.birinci katta oturuyorum die illa benim zile basmaları şartı.Hanfendiler beyfendiler basıyor zile meçhul açıyor otomotiği.Hayır açmıycam ama ne yapim eşimde olabilir arkadaşımda,komşumda ama işte açıyorum adam basıp çıkıyor ya...
  3. yeter artık ya yeter

yeter artık ya yeter

KIZLAR BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN :18: 4 YIL ÖNCE BUGÜN ÇIKTI KARŞIMA :18: ONU BİLMEM AMA BEN BUGÜNDE ÇOK MUTSUZUM İÇİM HALA YANIYO VE YİNE GÖZYAŞLARIM DURMAK BİLMİYO.NEDEN NİÇİN DEMİYORUM ARTIK ÇÜNKÜ BUGÜNKÜ GÖZYAŞLARIM DİĞERLERİNDEN FARKLI...BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN VE O UTANMADAN BANA ÇİÇEK YAPTIRMIŞ ALLAHIM NE KADAR ZOR NEDEN YAPIYO BUNU BANA NASIL YANDI İÇİM ANLATAMAM GEÇEN YILLAR...
  4. yeter artık! Annemle sorunlarım var

yeter artık! Annemle sorunlarım var

ben daha 17 yaşındayım annemle onun haberi olmadığı bir sorunumuz var. çok düşüncesiz davranıyor,beni hiç düşünmüyor. sorunumuz eften püften bir sorun değil,konuşmak istiyorum ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. nasıl diyeceğimi de bilmiyorum ama söylemek zorundayım artık çünkü patlamak üzereyim. annem bazen banyodan sonra mahrem yerini havluyla kapatıp yanıma geliyor. git üstünü giy diye...

Sayfayı Paylaş