gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Anne yüreği,,,

Konu, 'Karikatürler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Hayat bundan ibaret degilmidir..
    annelik başka bişi ya
    bunun tarıfı yok bence

2. elcin121

elcin121 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok anlamlı bişi bu :((

3. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok anlamlı çok duygulu:grev:

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık tatlım..çok güzelmiş.. + rep canım

Anne yüreği,,, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüreğimizde eylül rüzgarları var anne!

yüreğimizde eylül rüzgarları var anne!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Anne bu gece yüreğine sığınabilirmiyim?

Anne bu gece yüreğine sığınabilirmiyim?

Ellerime baktım Hala yumuşak ve kar beyazı. Ne değişmişti? Annem derdi ellerime dokunup; ‘yumuşak bir kalp, her sabah beyaz yağmurlarda yıkanan bir masumluk… Söylesene annem ne değişti. Sen diyordun yüreği güzel olanlar mutlu yaşarlar diye. Yoksa kötü müydüm ben annem. Mutlu değilim be annem. Her gece yıldızları yorgan gibi üstüme örtüp gecenin soğuk sularında boğuluyorum. Haberin var mı...
  3. Yüreğimden

Yüreğimden

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım.. Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm...
  4. yüreğim acıyor anne ...yüreğim kanıyor!

yüreğim acıyor anne ...yüreğim kanıyor!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Annenin karnında değil,yüreğinde büyümüşsün demektir .. Okumaya değer...

Annenin karnında değil,yüreğinde büyümüşsün demektir .. Okumaya değer...

Okurken tüüylerim diken diken oldu... Ne kadarda güzel anlatılmış.... Annemin karnında değil....Yüreğinde büyümüşüm... Okulda 1.sınıf öğrencileri,bir aile fotoğrafı üzerinde tartışıyorlardı.Fotoğraftaki küçük çocuğun saç rengi ailenin öteki bireylerinin saç renginden değişikti.Öğrencilerden biri,o küçük erkek çocuğunun,belkide evlat edinilmiş olabileceğini söyledi.Onun bu sözünü duyan...

Sayfayı Paylaş