gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Anneannem :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Canım meleklerim anneannem çok hasta.Şeker hastasıydı zaten ama bu sefer nası olduysa şekeri 40 a düşmüş bi inip bi çıkıyo.Çok kötü olmuş yüzü gözü morarıp şişiyomuş acaba bu hastalık hakkında otlar flan bilen warmı ya yakınlarınızda akrabalarınzda diyabet hastası warmı bi sorun ya bende netten araştıorum ama bulamıyorum bişey :(

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Öncelikle geçmiş olsun. Bu hastalıkla alakalı en büyük tedaviyi doktorlardan yada hastanelerden bulabileceksiniz. Ne olduğunu bilmediğiniz veya üyeler tarafından size bildirilen, yada netten bulduğunuz bir şeyi annenize kullandırmanız, onun dahada kötüye gitmesine sebebiyet verebilir.

Bu itibarla son derece dikkatli olmanızda yarar var. Acil şifalar diliyorum.

Sevgiler...

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim anneannene acil şifalar versin allahım,çok geçmiş olsun canım.hastalık tedavileri hakkında pek bişey bilmiyorum ama mutlaka vardır artık her hastalığa çare var çok büyük geçmiş olsun...

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    İnsülin kullanıyor ananem ama o yemesine içmesine dikkat etmediği için bu durumda dok. habire ilaç yazıyo ananemde kullanmıyo aksatıyo yemeye içmeye dikkat edilmedikten sonra faydası yok buyüzden şifalı bitkiler flan fayda eder diye düşündüm en azından şekerinin dengede tutması için yorumunuz için teşk.. sadminim :)

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim teşk. Allah tüm hastalara acil şifa versin inş.

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benimde bilgim yok canım ama allah acil sifalar versiinn geçmişş olsunnnn

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  8. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Anneanne ne çok geçmiş olsun! en dogrusu Doktorlara ve ezaçilara danismak .

9. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    çok geçmiş olsn allah acil şifalar versn

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok gecmiş olsun canım inş bir an önce düzelir :((

11. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Teşk. dualarınız için meleklerim Allah bütün hastalarımıza yardım etsin..

Anneannem :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anneanneme gecıken ıtırafım

anneanneme gecıken ıtırafım

ay ben gene bı ıtırafta bulunucammm anneanne hanı senın su ıkıde bırde kaybolan yazmaların vrdı yaa ıste onlar zamanında benınn barbıe bebeklerıme cok guzell gelınlık oluyoduu anları da ben alıyordum hırsızların bı sucu yoktu yanı son zamanlarda bosuna ıcerıye asmıstın camasırları:D:D:D:D:D:D:D:D:
  2. anneanne torun dıalogları

anneanne torun dıalogları

Anneanne Torun DiyaLogLarı torun - bayramın kutlu olsun ananecim. anane - sen kimsin? torun - anane benim ya, Işıl yaa!! anane - Işıl kim? anane - ne ki oooo? torun - haaa? anane - "ha" deme, "efendim" de çarsamba öküzü seni. anane - evladım neden alırken dikkat etmedin pantolona. bak işte yamuk! torun - öff ananeeee, onun modeli öyle. anane - aman anlamam işte. bal gibi...
  3. anneannemi yoksa babaannemi :)

anneannemi yoksa babaannemi :)

anneannenizmi yoksa babaannenizmi ? hanginiz size daha yakın davranır kızlar? benim babaannem tam bir facia benim için normal değil biliyorum ama yaşaması veya yaşamaması benim için farketmiyor. ama anneannem 87 yaşında ona rabbim benim ömrümü versin harika biri onun dualarıyla ayaktayım onu çok seviyorum :uhu:
  4. neden beni bırakıp gittin anneannem????

neden beni bırakıp gittin anneannem????

gitti anne bırakıp gitti kızlar geçen yıl 16 haziranda anneannemi kaybettim.o benim tek sırdaşım yandaşımdı.ondan çok uzakta yaşadım 9 yıl.hastalnmıştı bitkisel hayata bile girmişti ona çok düşkün olduğumdan çok üzülürüm diye bana haber vermemişlerdi.her aradığımda bir yalan uydurmuşlardı.vefat ettikten tam 33 gün sonra bana haber verdiler.ben yıkıldım.memlekete gittim ve ancak mezarını...
  5. Öldüğü gece anneannemi gördüm

Öldüğü gece anneannemi gördüm

3-4 hafta kadar önce anneannemi kaybettik. Anneannem felçliydi. 15 yaşındayım. Anneannemi çok severdim. Onun da beni çok sevdiğini biliyorum. Küçükken bana çok bakmıştı. Öldüü gece bir rüya gördüm ama öldüğünden henüz haberim yoktu. Rüyamda dağ gibi bir yerde topraklık açık bir alanda duruyorum. Anneannem normal bir arabayla yaklaşıyor. Arka koltuktan yanında 2 kişiyle birlikte iniyor. Bu 2...

Sayfayı Paylaş