gebe
?

Anneanne mi Babaanne mi?

1. Anneannem

40,0%
  2. Babaannem

20,0%
  3. İkisi de

40,0%
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

anneannemi yoksa babaannemi :)

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

anneannenizmi yoksa babaannenizmi ?
    hanginiz size daha yakın davranır kızlar?

benim babaannem tam bir facia benim için normal değil biliyorum ama yaşaması veya yaşamaması benim için farketmiyor. ama anneannem 87 yaşında ona rabbim benim ömrümü versin harika biri onun dualarıyla ayaktayım onu çok seviyorum :uhu:

Son düzenleme: 8 Ocak 2009
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: anneannemi yoksa babaannemi :)
    allah ona daha uzun ömür versin ve sana bağışlasın cnm benim ne anneannem nede babaannem var rahmetli olmuşlar ben daha hiiiç piyasada yokken:D:D

*jellibon* bunu beğendi.
  3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

benim icinde rahmetli babaannem bi taneydi ikinci annem gibiydi,nur icinde yatsin mekani cennet olsun ins,anneannemide cok seviyorum ama babaannem benim icin cok öze ve baskaydi bizleri cok severdi bizde onu,

*jellibon* bunu beğendi.
  4. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

tabiki anneannem,ben babaanemde tek hatırlağım yiyecekleri bizden saklaması idi :huhe:öldü gitti allah rahmet eylesin.

*jellibon* bunu beğendi.
  5. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    ayyyy inanamıyorum..:huhe::huhe: valla bu herkese göre değşir aslında.. ama ben heralde babaannem ölese daha çok üzülürüm. anneme çok çektirmiş ama benide fazla sevmez erkek torun hayranıdır ama işte .. ona daha yakınım.. yani para isterken çekinmeden şunu ver bu yetmez gibi pazarlıklar ederim ama anennmle öle değil mesafeliyim oda çok iyiy ikisininde ölünce cennet mekanı olsun :huhe: ne ananeyi nede babayı küstürmemek lazım.:D

aysen* ve *jellibon* bunu beğendi.
  6. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ben ikisini de tanıyamadığım için bir şey diyemicem ikiside ben çok küçükken vefat etmişler...

*jellibon* bunu beğendi.
  7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ya bence burda yapilan ayrim ya anneyi, yada babayi üzer :)
    Ama benim kendi fikrim, ben babaaneme doyamadim :uhu:

7 yil oldu vafat edeli (RABBIM mekanini cennet eylesin, topragini bol, ve hesabini kolay eylesin) ama hala icimde yatar acisi. ben almanyada babaanem ise tr de yasiyordu...

Ztn fazla göremedim, taaki amansiz hastalik onu bizlerden alana kadar :uhu:

Yani Babaanenmin yeri ve acisi bende cok ayri SENI COK SEVIYORUM BABAANECIMMM, NUR ICINDE YAT :uhu:

8. annamaria_20

annamaria_20 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    babannemmmm tabii kide

*jellibon* bunu beğendi.
  9. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun tabikii ananemmm.. O bir melek.. Bunu sadece ben demiyorum onu tanıyan herkes aynıı yorumu yapmakta... Bugüne kadar ananemin hakkında kimseden kötü bir söz duymadım... Onunla hep güzel hatıralarım var.... Yaa çok ösledim ben ananemii...

Ama aksineee babannemi hiç ama hiiç sevemedim.... :( halada sevmmiyorum :( iyi insanlar erken olur derlerde kotulerde cok yaşar misaliii canım ananemm genç yaşta vefaat ettiii ama babannem şuan 97 yaşında ve hala hayattaaa.... Babanemi sevmediğimi herkess bilir... pffff Adını bile anmakk çıldırtıyorr beni....

*jellibon* bunu beğendi.
  10. IdriL

IdriL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    babannem canımdı o benim.. hala da çok özlüyorum... keşke yaşasaydı dediğim zamanlar çok oldu ...
    sen de gider miydin doyasıya öpüp koklayamadığım...
    Allah rahmetini eksik etmesin nur içinde yat benim güzel babannem....

annannem yaşıyor çocukluğumdan beri tam olarak sevemedim..

Son düzenleme: 16 Temmuz 2009
    *jellibon* bunu beğendi.
  11. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    valla ikiside farklı. babaannem kız ına ,anneannemde erkek çocuklarına düşkün. bize pek yakınlıkları yok. o yüzden pek ısınamadım. onlarda belli ediyorlar yani kimi sevdiklerini.

*jellibon* bunu beğendi.
  12. D-Ya

D-Ya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anneannem vefat etti.. Mekani cennet olsun..
    Babaanneme allah uzun ömürler versin..
    Lakin ikisine de uzagim..

*jellibon* bunu beğendi.
  13. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Anneanneme çok yakınım çünkü sadece onu tanıdım, babaannem ben doğmadan vefat etmiş, melek gibiymiş, hala onu anlatırlar, ne kadar iyi olduğunu, ne çok çektiğini... Eminim yaşasaydı ikisini de çok severdim. Anneannemi inanılmaz seviyorum, dünyalar tatlısı tombiş meleğim benim, Allah hayırlı ömürler nasip etsin. Babaanneme de hep dua ederim tanıyamadım ama yürekten sevdim, Allah mekanını cennet eylesin, bu dünyada çok çekmiş öteki tarafta rahat etsin inşallah...

14. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben babaannemı hıc sevmem hıc bır torunuda sevmezz. aneannemıde hıc gormedım ama benı ona cok benzetırler anlattıklarına gorede ıyı kadınmıs bundan dolayı rahmetlıyı daha cok severımmm

15. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

anneannem anneannem anneannem:D
    22yıldır kahrımı çekmiş,halada çekmekte olan anneannemden başka kimim var,Allah ona sağlıklı uzun uzun uzunn ömürler nasip etsin inş.biz ikimiz bir evde gayet iyiyiz,didişmeler,küsmeler falan ama iyiki varsın anneannemmmm :)
    babanneye gelince,tanımam etmem valla, o yüzden sevmiyorum,sevmicem de...

*jellibon* bunu beğendi.
anneannemi yoksa babaannemi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anneanneme gecıken ıtırafım

anneanneme gecıken ıtırafım

ay ben gene bı ıtırafta bulunucammm anneanne hanı senın su ıkıde bırde kaybolan yazmaların vrdı yaa ıste onlar zamanında benınn barbıe bebeklerıme cok guzell gelınlık oluyoduu anları da ben alıyordum hırsızların bı sucu yoktu yanı son zamanlarda bosuna ıcerıye asmıstın camasırları:D:D:D:D:D:D:D:D:
  2. babaanne

babaanne

Rüyada büyük annesini gören kimse, uzun ömürlü olur ve zengin bir sekilde yasar.
  3. babaanne parfesi

babaanne parfesi

İki yaşından sonra verebileceğiniz bir tatlı Afiyetle yesin bebişler:dil: Malzemeler: 2 poşet kremşanti 2 paket kakaolu bisküvi 2 bardak soğuk süt 1 tatlı kaşığı kahve 1/2 çay bardağı suda eritilecek 1/2 su bardağı iri dövülmüş ceviz Yapılışı: 2 bardak süt ile kremşantiyi çırpınız. İçine bisküvileri ufak ufak doğrayın. Suda eritilmiş kahveyi ve cevizleri ilave ederek karıştırın....
  4. Anneannem :(

Anneannem :(

Canım meleklerim anneannem çok hasta.Şeker hastasıydı zaten ama bu sefer nası olduysa şekeri 40 a düşmüş bi inip bi çıkıyo.Çok kötü olmuş yüzü gözü morarıp şişiyomuş acaba bu hastalık hakkında otlar flan bilen warmı ya yakınlarınızda akrabalarınzda diyabet hastası warmı bi sorun ya bende netten araştıorum ama bulamıyorum bişey :(
  5. babaannem

babaannem

rüyamda geceydi bi gümbürtü geliyodu odadan dışarı çıktığımda babannem tuvalete düşmüş kanlar içinde yerdeydi babaanne diye bağırıyodum ölmüş müydü sağ mıydı bilmiyodum uyandığımda çok korktum ağladım babaannem halen yaşıyor Allah uzun ömür versin inşallah, yorumlarınızı bekliyorum rüyam ne anlama geliyor?

Sayfayı Paylaş