gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Anneciğim-Babacığım

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Güzel ve anlamlı bir yazı meleklerim.
    Anneciğim, güller neden kırmızıdır? Anneciğim, otlar yeşilken, gökyüzü neden mavidir? Örümcek neden kendine bir ev değil de, ağ yapar? Babacığım,neden çalışma masanda oynamama izin vermiyorsun? Öğretmenim, neden okumak zorundayım?
    Anneciğim, neden okulumu bitirmek zorundayım? Babacığım, neden büyümek zorundayım? Anneciğim, babacığım, neden sizden ayrılmak zorundayım?
    Anneciğim, neden bana daha sık yazmıyorsun? Babacığım, neden eski arkadaşlarımı özlüyorum? Babacığım, neden beni bu kadar çok seviyorsun? Babacağım, neden beni bu kadar çok şımartıyorsun? Senin minik kızın büyüyor artık. Anneciğim, neden beni görmeye gelmiyorsun? Anneciğim, yeni arkadaşlar edinmek neden zordur? Babacığım, neden evimizi özlüyorum?
    Babacığım, neden o gözlerimin içine bakınca, kalbim çarpmaya başlıyor? Anneciğim, neden onun sesini duyunca dizlerim titriyor? Anneciğim, neden "aşık" olmak bu kadar zor?
    Babacağım, neden sana "Babiş" deyince sinirleniyorsun? Anneciğim, neden bebeğimin minik parmakları, parmaklarıma sıkı sıkı yapışıyor? Anneciğim, bebekler neden büyürler? Anneciğim, neden bana da bir gün "Büyükanne" diyecekler?
    Anneciğim, Babacığım, neden beni terkettiniz?
    Sizi çok ama çookk özlüyorum

Neden gençliğim bu kadar çabuk geçti? Neden gülümsediğimde yüzümde çizgiler var? Neden saçlarım bembeyaz oldu? Neden bir çiçek koparmak için eğildiğimde artık dizlerim titriyor?

CHRISTY CARTER KOSK

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten hayat çok cabuk geciyo kıymetini bilmek lazım tşkler

Anneciğim-Babacığım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. affet babacığım!!!

affet babacığım!!!

Evlendiğinden beri evinde kalan babası yüzünden eşiyle sürekli tartışıyordu. Eşi babasını istemiyor ve onun evde bir fazlalık olduğunu düşünüyordu. Tartışmalar bazen inanılmaz boyutlara ulaşıyordu. Yine böyle bir tartışma anında; eşi, bütün bağları kopardı ve "Ya ben giderim, ya da baban bu evde kalmayacak" diyerek rest çekti... Eşini kaybetmeyi göze alamazdı. Babası yüzünden çıkan...
  2. Canım Anneciğim

Canım Anneciğim

canım anneciğim canim annecigim anneciğime mektup Adı Soyadı : Bedir Karabıyık Doğum Yeri : 20.03.1953 - Doğubeyazıt Baba Adı : Ahmet Ana Adı : Saadet Medeni Hali : Evli / 2 Çocuk Babası Şehit Olduğu Yer : Sarıkamış - Kızılçubuk Köyü - 04.04.1994 Defin Yeri : Balıkesir - Bandırma VASİYETİMDİR Canım Anneciğim, Herşeyimi ama herşeyimi sana borçluyum, hep sana...
  3. Affet Babacığım ...

Affet Babacığım ...

Affet Babacığım ... Evliliğinden beri evinde kalan babası yüzünden eşiyle sürekli tartışıyordu. Eşi babasını istemiyor ve onun evde bir fazlalık olduğunu düşünüyordu. Tartışmalar bazen inanılmaz boyutlara ulaşıyordu. Yine böyle bir tartışma anında eşi bütün bağları kopardı ve "Ya ben giderim, yada baban bu evde kalmayacak" diyerek rest çekti. Eşini kaybetmeyi göze alamazdı. Babası...
  4. babacık babacık tatlı babacık :)

babacık babacık tatlı babacık :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. anneciğim!!!

anneciğim!!!

Her kadın potansiyel bir annedir; ama sen, potansiyelini kullanabilen en güzel kadınsın anneciğim... Her anne çok değerlidir; ama senden daha değerlisi yok anneciğim... Her anne evladı için bir melek olarak gönderilmiştir bu dünyaya; ama sen bu dünyanın tek meleğisin anneciğim... Her anne, o içgüdü ile donanmıştır, rahmine bebeği düştüğü andan, ölene kadar annedir; ama sen asla...

Sayfayı Paylaş