anneciler fanclup

Cevap: anneciler fanclup

ben teşeşkür ederim.haklısınız babaların yeri farklı ama anne daha başka yhaa hemde çok başkaaaateşşekürler yorumlarınız için canlarım benim

Ana gibi yar olmaz... değil mi anne?
ßiliorum anne yine espiri yapacaksın...:)
yapma annem dur beni dinle..
Çok mutluyum ve sen benim mutluluğumla bütün sıkıntını unutuosun..belki ben fark edemiorm sıkıntını...
Çok üzgünüm.. ama ağlamıorum sen ağlıosn benim yerime içten.. kalbinden...
ßen ağlıorum ama sen hıçkırıosn belkide.. gözyaşlarım dursun die o yumuşacık kalbine alıosn başımı.. gözyaşlarım ona damladıkça senin yüreğin parçalanıo..
ßen kızgınım.. hemen rol deiştiriosn.. küçük bir çocuk olup bana neden kızgın olduğumu soruosn..ama o nasıl sormak annem sinirlerimi aldın resmen.. Senle kavga edioruz..en çok bu yüzden sevmiorum kendimi.. sana bağırıorum istemeden.Ama anne inan elimde deil.. şeytana yenik dşüorum kırıorum senin o sudan berrak camdan hassas kalbini...belki ağır laflar duyuosun benden ama seni sevmediğimden deil inan dilimin sivriliğinden yaratılıştan.. sabrının son damlalrını biriktiriosn bana vurmamak için...sille hakkımsa durma annem..ama bana vurunca sen benden çok üzülüosn biliorum..
hasta oluorum üzüntünden bana napıcağını şaşırıosn.. emin ol elimde olsa söküp atıcam böbreklerimi bi daha ağrımasınlar seni üzmesinler diye.. elimde deilki..sen benden ii bilirsin acısnı..
sen hastalanıosn benim seni düşündüğümden çok sen beni düşünüosun..Anne olmak karşılıksız en büyük sevgidir değil mi annem?ama bunu çoğu zaman çocuk bilmez..
Anne sen benim dostum,kankam,arkadaşım,sırdaşım,Annesin...
inan içimin yangını o en zor günde bi tek sen söndürdün...

hep yanımda kal annem.. asla gitme asla bırakma beni kimsesiz...

Anne olmak karşılıksız en büyük sevgidir değil mi annem?ama bunu çoğu zaman çocuk bilmez..
Anne sen benim dostum,kankam,arkadaşım,sırdaşım,Annesin...

inan içimin yangını o en zor günde bi tek sen söndürdün...

hep yanımda kal annem.. asla gitme asla bırakma beni kimsesiz...

canım rapçim emeğine yüreğine sağlıkk ne güzelde anlatmışsınnn ana gibi yar onun sevgisi gbi sevda olmaz..olmasında....:):)hepinize teşeşkürlerrrr

annelerimizii çokkkkk seviyoruzzzzzz canımm annemmm

ayrıca vijdan ve gökçe annem sizide çok seviyorummmm iiki varsınızzzzzzz:):)

anne.jpg

Geri