gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Anneden Film Gibi Operasyon

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Boşandığı eşi tarafından Makedonya’ya kaçırılan oğlunu 11 aydır göremeyen anne Nesrin Saydam (24), film gibi operasyonla oğluna yeniden kavuştu.
    İ.Ü. İngilizce İktisat Bölümü’nde okuyan Saydam’ın dramı, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nde eğitim gören Makedon Hakan Karabatak Ademi’yle öğrenciyken evlenmesinin ardından başladı.
    Bu evlilikten Taha (4) adında bir çocuk sahibi olan Saydam, 15 Mayıs 2007’de resmen boşandı. Çocuğun annesine verilmesine ilişkin mahkeme kararı, 2 Temmuz 2007’de kesinleşerek taraflara bildirildi. Eşler arasındaki anlaşma üzerine, mahkeme Taha’nın 1-31 Temmuz tarihlerinde babasında kalması kararını verdi. Anne, Taha’yı babaya teslim etti. Baba da Taha’yı Makedonya’ya kaçırdı.
    Girişimleri sonuç vermeyen Saydam, girdiği psikolojik bunalım nedeniyle intihara kalkıştı. Hayata döndürülen Saydam, TBMM’ye başvurdu. CHP’li Ahmet Ersin soru önergesi verdi, konuyu İnsan Hakları Komisyonu’na taşıdı. Artık evlat hasretine dayanacak gücü kalmayan Saydam, annesiyle oğlunu görmek için Makedonya’ya eşinin evine gitti. Saydam, eski eşi işe gidince evde bulunan akrabalarına oğlunu gezdirmek istediğini söyleyip dışarı çıktı. Oğlu ve annesiyle 5 taksi değiştirip Kosova’ya ulaşan Saydam, havayoluyla İzmir’e baba evine geldi.

milliyet.com

Anneden Film Gibi Operasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tual - Film Gibi

Tual - Film Gibi

Nerdeyim biliyor musun? Hani sen ve ben gidiyorduk bazen Çok uzak ve soğuk bir yerdi Kaçarak elele şehirden Yaşlı bir adam yaşardı Küçücük kulübesinde Güler yüzle karşılardı Oraya her gidişimizde Ansızın yağmur yağardı Sarılırdık birbirimize Saçların yağmur kokardı O koku hala içimde Radyoda hep aynı cızırtı Çalardı hiç dinlemesekte Sanki sen Türkan Sultan'dın Sadri Alışık'tım ben de...
  2. Ege Çubukçu - Film Gibi

Ege Çubukçu - Film Gibi

Beceriksiz ressamın siyah beyaz tablosu gibi hayat biraz beyaz en çok ta koyu istem dışı dahil olursun bu oyuna gözlerini açar açmaz başlar tantana yavaş yavaş açılır sahnenin perdesi başrol de sensin mekan hayat sahnesi dublorsüz bütün riski sana ait ya adam olacaksın yada serseri gün gelecek zorluklar çıkacak körpe beynin sorunlarla dolacak idrak edemeyeceksin olan biteni sonra çözüm...
  3. Sevda Karababa-Annem Gibi

Sevda Karababa-Annem Gibi

sevda karababa annem gibi akor annem gibi akor Güvenmek istedim kendime, Fırsatım vardı olmadı Birazcık şahlansam yakıştırılmadı Tatmin oldular Elden bir şey gelir mi Kıymet bildiklerim gibi. Benimde bilinir mi Sen haklıydın her zaman… annem gibi Haksızlığı da koydum bavula Yalnızlığı da aldım yanıma Teşekkür ettim her şey adına Gidiyorum gidiyorum ama bitmiyorum Haksızlığı da...
  4. PhotoShop'da Filmlerdeki Gibi Zombi Yaratın

PhotoShop'da Filmlerdeki Gibi Zombi Yaratın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Anne sütü gibi yok

Anne sütü gibi yok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş