gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Anneden kızına kurşun yağmuru...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

Eşinden ayrıldıktan sonra yanına geldikten sonra İstanbul'a dönmek isteyen kızını ikna edemeyen kadın kurşun yağdırdı. Kız hayatını kaybetti, anne tutuklandı. Eşinden ayrıldıktan sonra yanına geldikten sonra İstanbul'a dönmek isteyen kızını ikna edemeyen kadın kurşun yağdırdı. Kız hayatını kaybetti, anne tutuklandı. 24 Nisan 2008 [​IMG]

Eşinden boşandıktan sonra Antalya'ya gelerek annesinin yanında kalmaya başlayan N.Y., bir süre sonra İstanbul'a dönmeye karar verdi.
    Eşyalarını alarak evden ayrılan kızını ikna edemediği için sinirlenen anne, evde bulunan ruhsatsız silahı yanına alarak kızını takip etti.
    Antalya Şehirlerarası otobüs terminaline geldiğinde kızının kapıda beklediğini gören E.A., belindeki silahla kızına ateş etmeye başladı.
    6 el ateş eden anne "Namusumu temizledim" diyerek, etrafa bağırmaya başladı. E.A. terminalde bulunan güvenlik görevlileri tarafından yakalanırken, ağır yaralanan N.Y. ise terminale gelen bir yolcunun otomobiliyle Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Sol göğsü, kalçası ve sağ kolundan yaralanan N.Y.'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.
    Olay sonrası gözaltına alınan anne E.A., Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği tarafından soruşturması yapıldıktan sonra tutuklandı.

Anneden kızına kurşun yağmuru... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boşandığı eşi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu

Boşandığı eşi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu

Üsküdar’da sözlüsü ile otomobilde sohbet eden Yeşim Onar, boşandığı Ömer Pazlatoğlu tarafından tabancayla boynundan vuruldu. Genç kadın yoğun bakımda yaşam savaşı verirken; polis, saldırının ardından kayıplara karışan kıskanç eski kocanın peşine düştü. BİR şirkette muhasebeci olarak çalışan Yeşim Onar (23), cezaevinden yeni çıkan Ömer Pazlatoğlu ile bir ay önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle...
  2. Yağmur Saçlı Kız

Yağmur Saçlı Kız

. Yağmur Saçlı Kız Yağmur saçlı Kız unutma! bir tek seni sevdim ben, bir tek seni özledim ... Sen benim ilham kaynağımdın, sevinç tomurcuğum, sevgi çağlayanım, hayat pınarımdın bir zamanlar... Bir zamanlar saçların bahçemin nazlı çiçeğiydi her dokundukça yeşeren, okşadıkça kokulu güller açan; doyamazdım bakmaya, dokunmaya kıyamazdım... Ellerimi tuttuğunda tanımsız bir sevinç kaplardı...
  3. Genç kızın intikam kurşunu

Genç kızın intikam kurşunu

Kendisini sakat bırakan kişiyi ağır yaraladı Ağrı’nın Diyadin ilçesindeki adliye binasında 18 yaşındaki genç kız, daha önce çıkan tartışmada kendini ayağından vurarak sakat bırakan kişiyi silahla ağır yaraladı. Alınan bilgiye göre, S.Y. (18) ile geçen yıl iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada, kendini silahla ayağından vurarak sakat kalmasına yol açtığı için davacı...
  4. Çocukları küçük kurşunlarla mı vururlar anne !

Çocukları küçük kurşunlarla mı vururlar anne !

Bir arkadaşımın mail yoluyla ulaştırdığı bu yazı benim tüylerimi diken diken etti .... çok etkilendim ve sizlerle paylaşmak istedim .......... Büyümek istemiyorum anne hedef seçilmektense hedef olmayı kurşunlara vurmaktansa vurulmayı seçiyorum. Doğdum ve irkildim büyüklüğü karşısında dünyanın. Gördüm ve şaşırdım açgözlülüğüne insanın. İnsan insanın düşmanı mıdır? Kim kırar gönülleri,...
  5. 12 yaşındaki kız kaza kurşunu ile öldü

12 yaşındaki kız kaza kurşunu ile öldü

12 yaşındaki kız kaza kurşunu ile öldü Şırnak'ın Silopi ilçesinde meydana gelen olayda 12 yaşındaki bir kız çocuğu kaza kurşunu ile hayatını kaybetti. Silopi ilçesine bağlı Bostancı köyünde evde babasının ruhsatlı silahı ile oynayan Sükran Çağlın, tabancanın ateş alması sonucu ağır yaralandı. Ailesi tarafından Silopi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Çağlın'ın hayatını kaybettiği bildirildi....

Sayfayı Paylaş