gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anneler günü 2012 anneler günü ne zaman

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

anneler günü 2012 anneler günü ne zaman ? arkadaşlar anneler günü yaklaştı mı tarihi ne zaman?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anneler günü her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanmaktadır. 2012 yılında Anneler Günü 13 Mayıs gününe denk geliyor.

anneler günü 2012 anneler günü ne zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler Günü Ne Zaman

Anneler Günü Ne Zaman

bu yıl anneler günü ne zaman Selam meleklerim, ya merak ediyorum sorayım dedim. Bu yıl anneler günü tam olarak hangi güne denk geliyor ? Aranızda bilen var mı ?
  2. 2011 Anneler Günü Ne Zaman?

2011 Anneler Günü Ne Zaman?

anneler günü ne zaman anneler gunu ne zaman günü 2011 2011 anneler günü, anneler günü nezaman, 2011 anneler günü, 2011 anneler günü nezaman, 8 mayıs 2011 anneler günü 2011 yılında anneler günü hangi gün kutlanacak bilmeyenler için hatırlatmak istedim melekler... 2011 Anneler Günü 8 Mayıs 2011 Pazar günü kutlanacak. Anneler gününün hangi güne denk geldiğini bulmak çok kolay aslında....
  3. Anneler günü neden kutlanır ve ne zaman

Anneler günü neden kutlanır ve ne zaman

anneler günü ne zaman kabul edildi anneler günü neden kutlanır Anneler günü ne zaman kutlanmaya başlandı Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü kutladığımız Anneler günü tarihçesini bu sayfamızda merak eden tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Anneler Günü kendini 1600'lü yıllarda İngilizler'in "Mothering Sunday" (Anneler Pazarı) kutlamalarında gösterdi....
  4. Anneler Günü 2013 Ne Zaman

Anneler Günü 2013 Ne Zaman

Anneler Günü 2013 Ne Zaman bilen var mı acaba?
  5. 2013 Anneler Günü Ne Zaman ?

2013 Anneler Günü Ne Zaman ?

Anneler Günü Ne Zaman 2013 Anneler Günü 2013 Hangi gün Merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 2013 yılında anneler gününü kutlayacağımız tarihi paylaşalım :) 2013 Anneler Günü 12 Mayıs 2013 Pazar Günüdür. 2012 Anneler Günü 13 Mayıs 2012 Pazar günü kutlanacak Türkiye'de anneler günü her Mayıs ayının 2 pazar günü kutlanmaktadır

Sayfayı Paylaş