gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anneler günü 2013 yılında hangi gün

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İyi akşamlar.Anneler günü 2013 tarihi nedir.Önümüzde ki yıl anneler günü ne zaman bu kez kaçırmak istemiyorum, telime kaydedeceğim de. :D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

2013'te Ne Zaman Anneler Günü

Anneler Günü Ne Zaman 2013

Anneler Günü 2013 yılında, 12 Mayıs 2013 Pazar günüdür.

Türkiye'de anneler günü her Mayıs ayının 2. pazar günü kutlanmaktadır.

anneler günü 2013 yılında hangi gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Anneler Günü ne zaman hangi günde kutlanacak

2013 Anneler Günü ne zaman hangi günde kutlanacak

Anneler Günü 2013 Ne Zaman Anneler Günü 2013 Ne Zaman kızlar gününü unutmuşum siz yazarsanız bende paramı ona göre ayarlıyacam hediye almak için
  2. Bu gün anneler günü

Bu gün anneler günü

Bugün anneler günüydü kizim bana hediye almak istemis aldi ama babasi kizimin kalbini kirdigi icin ona hediyeyi iyade etmesini benim icin düsünmüs olman bile beni cok mutlu etti dedim ve sustu ama ben esime cok kirildim hicmi deyerim yokmus diye dösünüyorum benim icin önemli olan kizimin gururuydu hediyenin önemi yoktu?
  3. 2013 Yılında Miraç Kandili Hangi Güne Denk Geliyor ?

2013 Yılında Miraç Kandili Hangi Güne Denk Geliyor ?

2013 Miraç Kandili Ne Zaman Tarihi 2013 Miraç Kandili Tarihi Kaçtır Sevgili melekler, 3 ayların içinde yer alan kandillerden biri olan Miraç Kandilini geçtiğimiz günlerde kutladık, dualar, ibadetler ettik. Önümüzde ki yıl Miraç gecesi hangi tarihe denk geliyor merak edenler için 2013 Miraç Kandili ne zaman tarihi hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz sizlere.. :) 05-06 Haziran 2013...
  4. Miraç Kandili 2013 Yılında Hangi Güne Denk Geliyor ?

Miraç Kandili 2013 Yılında Hangi Güne Denk Geliyor ?

Miraç Kandili 2013 Hangi Gün Miraç Kandili Hangi Güne Geliyor 2013 Sevgili melekler, dört kandil gecemizden biri olan Miraç kandili bu sayfamızın konusu. Öğrenmek isteyenler için Miraç Kandili 2013 Hangi Gün bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.. Bu sene 16 Haziran 2012 Cumartesi günü olan Miraç kandili 2013' te 11 gün önceye gelmektedir. 2013 miraç kandili 5 Haziran 2013 Çarşamba...
  5. 2013 Yılı Ramazan Ayı ve Bayramı Hangi Günlere Denk Geliyor ?

2013 Yılı Ramazan Ayı ve Bayramı Hangi Günlere Denk Geliyor ?

Bu konu; 2013 ramazan bayramı hangi günler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ramazan Bayramı umarız hepiniz tarafından sağlık ve mutlulukla geçirilmiştir. Kurban Bayramına yaklaştığımız şu günlerde önümüzde ki yıl yani 2013 yılında Ramazan ayı ve bayramının hangi günlere denk geldiği bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.. 9 Temmuz 2013 Salı Ramazan Ayı Başlangıcı 8...

Sayfayı Paylaş