gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Anneler günü için en güzel gifler

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Anneler günü için en güzel gifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anneler günü için gifler

anneler günü için gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Anneler Günü İçin Hareketli Gifler

Anneler Günü İçin Hareketli Gifler

anneler günü ile ilgili gifler hareketli anneler günü gifleri için hareketli gifler ile ilgili Annelerimize anneler günü gifleri :)
  3. Anneler günü için en güzel mesajlar

Anneler günü için en güzel mesajlar

Nasıl anlatılır ki kelimelerle Annem. O ne muazzam bir varlık,o ne büyük bir lütuf bizler için.O ki yemedi yedirdi,içmedi içirdi ben hasta olduğumda sabahlara dek baş ucumda gözyaşları döken,bir tehlike sezdiğinde canını feda etmekten zerre kadar çekinmeyen tüm yaşamını çocuklarına adamış vefakar,cefakar ANNEM… ” Cennet,anaların ayakları altındadır” hadis-i şerifinin 1400 sene önce işaret...
  4. Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

hamile anneye güzel sözler hamile sözleri hamileler icin güzel sözler hamilelik sözleri hamilelere En güzel ve en içten sevgi sözlerini anneniz için arıyorsanız işte anneler gününe özel en güzel sevgi sözleri • Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. • Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir....
  5. anneler günü için sizce en güzel hediye ne ?

anneler günü için sizce en güzel hediye ne ?

Biliyorum anneler gününe çok var ama sizce anneler gününde annelere neler alınabilir, en güzel hediye size göre ne ?

Sayfayı Paylaş