gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Anneler günü için en güzel mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Nasıl anlatılır ki kelimelerle Annem. O ne muazzam bir varlık,o ne büyük bir lütuf bizler için.O ki yemedi yedirdi,içmedi içirdi ben hasta olduğumda sabahlara dek baş ucumda gözyaşları döken,bir tehlike sezdiğinde canını feda etmekten zerre kadar çekinmeyen tüm yaşamını çocuklarına adamış vefakar,cefakar ANNEM…
    ” Cennet,anaların ayakları altındadır” hadis-i şerifinin 1400 sene önce işaret ettiği bu kutsal varlığımızın kıymetini biliyor muyuz acaba ? Ömrünü çocuklarına adamış o muhteşem insanı,senenin bir günü mutlu etmek yeterli mi ?

Sana 364 gün layık olamazsam yazıklar olsun bana emdiğim sütlerin haram olsun ANNEM.
    O kalan bir gün mü ?

O gün Anneler günü Annem o günü senin için yaşayacağım. Anneler günün kutlu olsun Annem. En güzel anneler günü mesajları senin olsun annem…

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

Anneler günü için en güzel mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler Günü için mesajlar

Anneler Günü için mesajlar

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günün kutlu olsun. Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu...
  2. Anneler günü için en güzel gifler

Anneler günü için en güzel gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sevgililer günü için en güzel mesajlar

Sevgililer günü için en güzel mesajlar

Sevdiğiniz kişiye sevgililer gününde içinizden onunla geçen ve ona hissettiğiniz duyguları güzel sözler ve mesajlarla göndermek istemezmisiniz o halde işte sevgililer günü için sevgi mesajları ♥Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.♥ ♥Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı...
  4. Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

hamile anneye güzel sözler hamile sözleri hamileler icin güzel sözler hamilelik sözleri hamilelere En güzel ve en içten sevgi sözlerini anneniz için arıyorsanız işte anneler gününe özel en güzel sevgi sözleri • Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. • Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir....
  5. Anneler Günü İçin Güzel Mesajlar 2014

Anneler Günü İçin Güzel Mesajlar 2014

anneler günü mesajları, anneler günü için mesajlar, anneler günü güzel sözleri Sevgili melekler, anneler günü için öncelikle annenize bir mesaj yollayıp sonrasında sürpriz bir ziyaret yapabilirsiniz. Bunun için sizlerle harika anneler günü mesajları paylaşmak istiyoruz. İşte hayattaki en kıymetli varlıklarımızın başında gelen annelerimiz için güzel mesajlar... » Her zaman senin...

Sayfayı Paylaş