gebe
  1. LikeMe

LikeMe Forum Okuru

Anneler günü için hediye fikirleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında LikeMe tarafından paylaşıldı.

anneler günü hediye fikirleri Bu sene herkezinde bildigi gibi Annelergünü 8 mayisa denk geliyor! Aslinda hergün Annelergünü denilsede o gün muhakkak yinede birseyler aliniyor!

BU SENE EVLENECEGIM ICIN ANNEME BU ANNELERGÜNÜNDE COK ÖZEL BIRSEY ALMAK ISTIYORUM!

Siz neler alicaksiniz veya yapicaksiniz!
    Fikirlerinize ihtiyacim var??????????????

NOT: cok ilginc birsey bunu yazarken
    Boot Engelleme Sorusu : su sekildee
    Bizi hayata getiren kişiye verilen ismi küçük harflerle yazınız.
    nee ilginccc yaaaa

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar değerli misafirimiz. Hediye için fikir verelim de bütçeniz nedir ?
    Elektrik süpürgesi alabilirsiniz yanında bir adet gülle.
    Bir iki okkalı söz söyleyip kucağına atlayabilirsiniz :D:D

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    katılıyorum bütçeniz nee ona göre bişe alın birde annenizin zevkine göre bişey alın şimdi biz ne desek yalan olur annenizi en iyi siz tanırsınız:D
    sadminim 2. şık çok gözelmiş :D:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Biz anneme kardeşimle biraz tuzlu bir hediye aldık. Çok istediği bir hint modeli yüzük vardı onu aldık ve yanınada yine çok istediği bir bluz vardı onu aldık :) :) Benim annem altın takıları çok sever, o yüzden pek bir zorlanmadık. Sizin de anneniz takı seviyorsa, bir takı hediye etmeniz onu mutlu eder:) Birde çok özel olsun diyorsanız, bir şiir yazabilir yada bir dörtlük yazabilir hediye pakedinin içine onuda koyabilirsiniz :)

Tüm annelerin anneler gününü kutlarız:)

5. LikeMe

LikeMe Forum Okuru

bütcem 50€ yani 100tl maglum ögrenciyiz daha :D cok güzel birsey olsun istiyorum sadece ona ait elektirik süpürgemiz daha yeni o olmaz:D

6. LikeMe

LikeMe Forum Okuru

ben annemi elbet daha iyi tanirimda :D fikrim olsa buraya yazmazdim =)

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bence annene güzel bir altın kolye alabilirsin. sevgini ifade edecek şekilde hatta kendin istediğin gibi o kolyeyi yaptırabilirsin. çok güzel modeller var kuyumcularda. birde çiçek alırsın süper olur bence bu benim fikrim inşallah yardımcı olabilmişimdirim.

8. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
Anneler günü için hediye fikirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar Günü İçin Çok Şık Hediye Fikirleri 2011

Babalar Günü İçin Çok Şık Hediye Fikirleri 2011

babalar günü, hediye seçenekleri, öneriler, tavsiyeler, 19 haziran 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Babalar günü yaklaşıyor.19 Haziran Pazar günü kutlanacak bu günde sevgili babanıza şık bir hediye almak,gönlünü hoş etmek isterseniz,size verebileceğimiz fikirlere bir göz atın derim.. En özel hediyelerden biri B Point'te Orijinal tasarımlı mücevher, takı...
  2. Bayan öğretmen için öğretmenler günü hediye fikirleri

Bayan öğretmen için öğretmenler günü hediye fikirleri

Öğretmenimiz bayan ve ne hediye alacağımı bilmiyorum bana yardım eder misiniz ?
  3. Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri 2013

Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri 2013

Bu sayfa; Anneler Günü İçin Hediye Fikirleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her yıl dünyada kutlanan Anneler Gününün gelmesine fazla bir zaman kalmadı. Elbette ki annelere olan sevgi, saygı ve bağlılık bir güne sığmaz. Onlar her zaman eli öpülesi, baştacı edilesi insanlar ancak siz yine de o günü boş geçirmemek, annenize bir sürpriz yapmak istiyorsanız, şimdi...
  4. 2014 Anneler Günü İçin Annelerimize Ne Hediye Alabiliriz?

2014 Anneler Günü İçin Annelerimize Ne Hediye Alabiliriz?

2014 anneler günü, anneler günü 2014, 2014 anneler günü hediye önerileri Sevgili melekler, her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan anneler günü için hediye önerileriyle karşınızdayız. Bu yıl 11 Mayıs'ta kutlanacak olan anneler gününde annenize ne alacağınız hakkında henüz bir fikriniz yoksa, aşağıda vereceğimiz öneriler işinize yarayacaktır. Öncelikle anneler günü hediyesi...
  5. Anneler Günü İçin Hediye Tavsiyeleri 2014

Anneler Günü İçin Hediye Tavsiyeleri 2014

anneler günü hediye önerileri, anneler günü için hediyeler, anneler günü hediyesi Sevgili melekler, yaklaşmakta olan anneler günü için hediye seçme konusunda hala kararsızsanız sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak. Bunun için annelerin karakter yapılarına göre ipuçları veriyoruz... Geleneksel annelere Yemek yapmayı seven, komşularıyla çay kahve günlerinde çeşit çeşit yemek yemeye...

Sayfayı Paylaş