gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anneler Günü özlü sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Anneler Günü ile ilgili özlü sözler, Anneler Hakkında özlü güzel sözler Annnelere söylenen güzel sözler,

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yaklaşan anneler günü için söylenmiş olan anneler günü özlü sözleri sizlerle paylaşıyor ve annesi için güzel sözler arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz.

Anneler Günü özlü sözler

Bir anne yüreği dibinde af bulunan bir uçurumdur. (HONORE DE BALZAC)

Anne, her zaman haklıdır. (HERMAN SUDERMANN)

Cennet anaların ayakları altındadır (HZ. MUHAMMED)

En çabuk kabul olan dua, annenin duasıdır.

Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar.

Ana gibi yar, vatan gibi diyar olmaz.

Cennet anaların ayağı altındadır.

Dünyada her güzel şey kadının (ananın) eseridir. (K.Atatürk)

Kızlarını (geleceğin analarını) okutmayan milletler, oğullarını manevi öksüzlüğe mahkûm etmiş demektir. (K.Atatürk)

Beni de bir ana doğurmadı mı? Türk anaları daha nice Mustafa Kemal'ler doğurur. (ATATÜRK)

Kadının en büyük vazifesi analıktır (ATATÜRK)

Ana sevgisi, bencil duyguların en üstünüdür (ALAIN)

Bana, okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız söyleyeyim: Annemdir. (ABRAHAM LINCOLN)

Hiç bir süs ve elbise bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. (BRACHVOGEL)

İnsanlar anneleri onları ne yaptıysa odurlar (EMERSON)

Anne, hayatın sonsuzluğudur. (EMILE ZOLA)

Hiç kimse, kollarında bir çocuk tutan anne kadar çekici ve bir kaç çocuk arasındaki bir anne kadar saygıdeğer değildir. (GOETHE)

Annesinin gönlünü kıran büyük günah işlemiş olur (HZ. MUHAMMED)

Erkekler anneliğin ne olduğunu bilmezler. (OSCAR WILDE)

Anneler, herşeyi görmeseler bile kalpleriyle duyarlar. (OSTROVSKI)

Kadınlar zayıftır ama anneler kuvvetlidir. (VICTOR HUGO)

Çocuğunu kaybeden bir anne için her gün ilk gündür; bu ıstırap ihtiyarlamaz. (VICTOR HUGO)

Ana sevgisi bütün sevgilerin kaynağıdır.

Ana evin direğidir.

Anaya borç tükenmez.

Anne kalbi çocuğun okuludur. H. W. BEECHER

En değerli armağan sevgidir. Annenize sevginizi veriniz.

Anneler Günü özlü sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler Günü için güzel sözler

Anneler Günü için güzel sözler

SEN HAYATIMIN KUTUP YILDIZI OLDUN. NEREYE GIDERSEM GIDEYIM ISIGININ ALDTINDA SEVGINLE UYUDUM. DOGRU YOLU BULDUM.SENI SEVIYORUM ANNE. SEN VARKEN BEN YOKTUM.SEN ACKEN BEN TOKTUM.SIMDI DE SONRA DA BASIMIN TACI ANNEM.SENI HEP SEVECEGIM BEN OLENE DEGIN.ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN... SENI UNUTMADIGIMI BUGUNDE BILMENI ISTEDIM. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN DUNYANIN EN GUZEL VE OZEL ANNESI......
  2. Anneler günü için güzel sözler

Anneler günü için güzel sözler

anneler günü güzel sözler anneler günü için güzel sözler annelere facebook anne sözleri facebook anne sözleri Anneler gününde ona sevginizi bu güzel sözlerle gönderebilir ve bu güzel ve özel günde onu hatırlayıp mutlu edebilirsiniz:) Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Meğer dilimdeki ve beynimdeki en...
  3. Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa Anneler Günü Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve yeryüzünde ki tüm anneler... Bu yazımızda sizlerin anneler gününü kutlamak için, en güzel kısa anneler günü sözleri paylaşıyor ve şimdiden tüm annelerin, anne adaylarının anneler gününü kutluyoruz. Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı Onları hiç soldurmadım annem Anneler günün kutlu olsun Benim...
  4. Dünya Barış Günü Hakkında Çok Anlamlı Özlü Sözler

Dünya Barış Günü Hakkında Çok Anlamlı Özlü Sözler

Dünya Barış Günü Kısa Sözler Dünya Barış Günü İle İlgili Güzel Sözler Sevgili melekler, daha önce Dünya Barış Günü hakkında sizlerle bazı bilgiler paylaşmıştık melekler. Bu konumuzda da dünya barış günü ile ilgili güzel sözler isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Dünya Barış Günü Kısa Sözler paylaşıyoruz... Yurtta sulh, cihanda sulh. Mustafa Kemal Atatürk En kötü...
  5. En güzel anneler günü sözleri

En güzel anneler günü sözleri

♥ KELIMELERLE ANLATILAMAYAN FEDAKARLIK VE KARSILIKSIZ SEVGIYI, TARIF ET DESEN BANA HERHALDE SADECE “ANNE” DERDIM..ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ BIR GUNUMDE DEGIL HER GUNUMDESIN. HER GUN HER SANIYE BENIMLESIN. HER ZAMAN BANA DESTEK OLDUN. SEN BENIM ICIN COK OZELSIN. ANNELER GUNUN KUTLU OLSUN. ♥ SEVGILI ANNECIGIM, BIRGUN UMARIM BANA GOSTERDIGIN SEVGI VE SABRI SANA GOSTEREBILME SANSIM...

Sayfayı Paylaş