gebe
  1. cerence74

cerence74 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Anneler Gününde Annen İçin En Güzel Mesajı Yaz Hediyeleri Kazan

Konu, 'Kadınca' kısmında cerence74 tarafından paylaşıldı.

anneme en güzel hediye anneye günaydın mesajları anneme mesaj Anneler gününde annesine en güzel mesajı sen yazana, King’ten hediye fırsatları veriliyormuş. King'in internet sitesindeki web adresine Ad- soyad, telefon, e -mail ve adres bilgilerini ücretsiz üye olup ve mesajı yazarak yarışmaya katılma hakkı kazanabileceksiniz. İsteyen ve siteye üye olan herkes yarışmaya katılım hakkına sahip olacakmış.

Anneler Gününde Annen İçin En Güzel Mesajı Yaz Hediyeleri Kazan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler günü için en güzel mesajlar

Anneler günü için en güzel mesajlar

Nasıl anlatılır ki kelimelerle Annem. O ne muazzam bir varlık,o ne büyük bir lütuf bizler için.O ki yemedi yedirdi,içmedi içirdi ben hasta olduğumda sabahlara dek baş ucumda gözyaşları döken,bir tehlike sezdiğinde canını feda etmekten zerre kadar çekinmeyen tüm yaşamını çocuklarına adamış vefakar,cefakar ANNEM… ” Cennet,anaların ayakları altındadır” hadis-i şerifinin 1400 sene önce işaret...
  2. Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

hamile anneye güzel sözler hamile sözleri hamileler icin güzel sözler hamilelik sözleri hamilelere En güzel ve en içten sevgi sözlerini anneniz için arıyorsanız işte anneler gününe özel en güzel sevgi sözleri • Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. • Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir....
  3. Yeni ve en güzel annem mesajları sözleri

Yeni ve en güzel annem mesajları sözleri

en güzel annem mesajları anne mesajları Bizi dünyaya getiren, uykusuz gecelerde başımızda nöbet tutan, doyuran, büyüten, her daim dua eden canımızdan can olan, baş tacı annelerimiz için, bu yazımızda en güzel annem mesajlarını sunuyoruz Melek'ler. En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim.. Ellerinden öperim. Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine...
  4. Anneler Gününde Alınabilecek Hediyeler

Anneler Gününde Alınabilecek Hediyeler

Anneler Gününde Alınabilecek Hediyeler neler olabilir bana öneride bulunursanız çok yardımcı olmuş olursunuz kızlar.
  5. Anneler Günü İçin Güzel Mesajlar 2014

Anneler Günü İçin Güzel Mesajlar 2014

anneler günü mesajları, anneler günü için mesajlar, anneler günü güzel sözleri Sevgili melekler, anneler günü için öncelikle annenize bir mesaj yollayıp sonrasında sürpriz bir ziyaret yapabilirsiniz. Bunun için sizlerle harika anneler günü mesajları paylaşmak istiyoruz. İşte hayattaki en kıymetli varlıklarımızın başında gelen annelerimiz için güzel mesajlar... » Her zaman senin...

Sayfayı Paylaş