gebe
  1. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Anneler Gününe Özel Ödüllü Yarışma

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında pinkdream tarafından paylaşıldı.

anneler günü yaklaşıyor, çok güzel bir yarışmanın haberini vermek istiyorum adı ilk aşkım annem Madame Coco | Facebook adresinden katılabilirsiniz.

madame coco ev tekstili markasıymış çok güzel fransız tarzında ürünleri var
    yarışma çok basit
    annenizin sizinle birlikte çekildiği bir fotoğrafı ekliyorsunuz çocuğunuzla da çekilmiş olabilirsiniz. yarışmaya yüklüyorsunuz.

1. gelen fotoğraf paris seyahati kazanacakmış dereceye giren diğer fotoğraflara da bi çok ödül var. siteden bakabilirsiniz.:26:

Anneler Gününe Özel Ödüllü Yarışma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadeniz Turu Ödüllü Yarışma

Karadeniz Turu Ödüllü Yarışma

tatil ödüllü yarışmalar ödüllü yarışmalar kızlar facebookta bi yarışmaya denk geldim 7 günlük herşey dahil karadeniz turu ödüllü. ben katılıp kazanmayı çok istiyordum ama yıllık iznimi kullandım 6 ay boyunca bi yere gidemem :( katılmak çok kolay defansın facebook sayfasına tatil fotoğrafınızı yüklüyorsunuz ve puan topluyorsunuz en çok puan alan fotoğraf sahibi kazanacak ödülü. ayrıca hergün...
  2. Beğendik Marketlerinde Anneler Gününe Özel!

Beğendik Marketlerinde Anneler Gününe Özel!

Beğendik Marketleri anneler günü kampanyası, promosyonlar, indirimli ürünler, özel fırsatlar, kampanyalar, ile ilgili bilgileri buradan bulabilirsiniz Sevgili melekler, Beğendik marketleri anneler gününe özel kampanyalar sunuyor.''Her Anne Süperdir'' sloganı altında indirime giren ürünler sadece Ankara-Kocatepe mağazasında geçerlidir...
  3. anneler   gününe özel şiir istiyorum.

anneler gününe özel şiir istiyorum.

söyler misiniz anneme nasıl bir şiir yazacağım?
  4. Anneler Gününe Özel Sözler

Anneler Gününe Özel Sözler

Anneler Gününe Özel Sözler istiyorum sizden çünkü her anne gibi benim annemde çok özel o yüzden özel sözler hak eder:)
  5. Anneler Gününe Özel Şarkılar

Anneler Gününe Özel Şarkılar

Anneler Gününe Özel Şarkılar istiyorum sizden anneler gününde anneme hediyesini verirken açacam sizden gelen Anneler Gününe Özel Şarkılardan birini :)

Sayfayı Paylaş