gebe
  1. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Anneler Philips Avent'i Tavsiye Ediyor

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında pinkdream tarafından paylaşıldı.

Philips yeni bir kampanya başlatmış Bebekcom üzerinden 140 karakterde Philips avent'i tavsiye edip en çok oyu alan 3 kişi 500 tl değerinde airfryer yağsız pişirici kazanıyor.buradan bakabilirsiniz http://bitly/annelertavsiyeediyor

Anneler Philips Avent'i Tavsiye Ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fantom P1500 Hamarat Süpürgeyi Kesinlikle Tavsiye Ediyorum!

Fantom P1500 Hamarat Süpürgeyi Kesinlikle Tavsiye Ediyorum!

fantom hamarat, elektrikli süpürge, 2011, fiyatı, tavsiye ürün, günlük temizlik, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ben evimde günlük süpürme işleri için fantomun hamarat süpürgesini kullanıyorum.Bir tane de suya toz çeken süpürgem var,ondan da memnunum ama çok ağır.Her gün ister istemez süpürge açılıyor.O koca süpürgeyi açmak çok zoruma...
  2. yardımmmm hangi arı sütü polenini tavsiye ediyorsunuz

yardımmmm hangi arı sütü polenini tavsiye ediyorsunuz

kızlar aranızda arı sütü poleni kullanan varmı ?marka olarak hangisini önerirsiniz.
  3. Philips Easy Care Buharlı Ütü Tavsiye Ediyorum !

Philips Easy Care Buharlı Ütü Tavsiye Ediyorum !

philips buharlı ütü philips buharlı ütü fiyatları Sevgili melekler, ütümün arıza yapması ve servisten de sevimsiz haberler almamın ardından yeni bir ütü almam gerektiğine karar verdim. Marka çok, çeşit çok, e fiyat aralığı da çok olunca birkaç yerde araştırma yaptıktan sonra çok memnun kaldığım bir ütüyü aldım. Hem de indirimden :) Ütümüz Philips Easy Care ''Dünyanın 1 numaralı ütüsü''...
  4. Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor?

Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor?

Bu sayfa; Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sağlıklı ve bakımlı saçlar her zaman pırıl pırıldır. Kameralar karşısındaki ünlülerin saçları da her zaman parlaktır. A'dan z'ye tüm bakımlarına dikkat eden ünlüler elbetteki işinin ehli güzellik uzmanlarıyla çalışmaktadırlar. Doğal olarak da her türlü bakımı saçlar dahil...
  5. Kızlar Tavsiye Ediyorum

Kızlar Tavsiye Ediyorum

Dün instagramda bakınırken gördüm boybeyi sevgililer günü için çekiliş hazırlamış altın kolye hediyesi var aşkla ilgili fotoğraf ekleyip ‪#‎loveboybeyi‬ hashtagi ile paylaşıp çekilişe katılıyorsun. İnşallah ben kazanırım o kolyeyi istiyorum :)))

Sayfayı Paylaş