gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anneler ve Kızları Ozan Çobanoğlu (Ömer)

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ozan çobanoğlu yeni dizi ozan çobanoğlu, yeni dizisi, anneler ve kızları, hakkında bilgiler, kısaca hayatı, dizileri, filmleri, kaç yaşında, aslen nereli, haberleri ve resimleri burada arkadaşlar

"Tek Türkiye" adlı dizide Doktor Tarık rolüne can veren Ozan Çobanoğlu'nı Star Tv'nin yeni dizisi "Anneler ve Kızları2nda göreceğiz Melek'ler. Dizi de Ömer karekterini oynayacak olan ünlünün hayatı hakkında bilgile3ri bu yazımızdadır.

Ozan Çobanoğlu, Devlet sanatçısı halk ozanı Murat Çobanoğlu'nun oğludur.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden 2004 yılında mezun olmuştur. İzmir ve Ankara Devlet Tiyatroları'nda görev aldıktan sonra 2005 yılından itibaren Konya Devlet Tiyatroları'nın kadrolu elemanıdır. Samanyolu TV de Tek Türkiye dizisinde başrol oyuncu olarak görev almaktadır.Evlidir ve 1 çocuk sahibidir.

Yer aldığı yapımlar
    Tek Türkiye - Tarık
    Yağmurdan Sonra - Polis
    Sırlar Dünyası
    Beşinci Boyut

Anneler ve Kızları Ozan Çobanoğlu (Ömer) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ozan Biyografi-Ozan ve resimleri

Ozan Biyografi-Ozan ve resimleri

ozan biyografi ozanın resimleri ozan resimleri fotoları Ozan Biyografi-Ozan Kimdir Ozan Erzincanda Doğan Ozan İlköğretim ve Üniversite Eğitimini Hollandada Tamamladı. Üniversitede Ekonomi Bölümünü Bitiren Ozan, Aynı Zamandada 5 Yabancı Dil Biliyor. 4 Yaşında Futbol Okuluna Gitmeye Başlayan Ozan, 14 Yaşından İtibaren Profesyonel Olarak Futbol Oynamaya Başladı. Hollandanın Ünlü Futbol...
  2. Anneler,Kızları ve Yoğurt Kapları...

Anneler,Kızları ve Yoğurt Kapları...

hergeçen gün anneme biraz daha benzediğimi fark ediyorum çok etkilendim paylaşmak istedim:laugh: Sabah bulaşık yıkarken ellerimin annemin ellerine ne kadar benzediğini fark ettim... Benzemekten de öte; tıpatıp aynısı olmuşlar... Ergenlik çağlarımda (hakikaten çekilmez bir yeniyetmeydim) annemin ellerine sinir olurdum... Ya da şöyle diyelim: Sinir olduğum bir milyon sekiz yüz kırk altı...
  3. Anneler ve Kızları

Anneler ve Kızları

anneler ve kızları anneler ve kızları, dizisi, star, konusu, hikayesi, yönetmeni, oyuncuları, senaryosu, senaristi,hakkında bilgiler burada arkadaşlar Sezon finali arası veren, dizilerden sonra, yeni yazlık sezon diziler başlıyor Melek'lerim. Bunlardan biri ise Stra Tv ekranlarında pek yakında seyircisi ile buluşacak olan "Anneler ve Kızları" adlı dizi. Eminiz ki fragmanlarını...
  4. Anneler ve Kızları künyesi

Anneler ve Kızları künyesi

anneler ve kızları anneler ve kızları, dizi, künye, bilgileri, hakkında özet bilgiler burada arkadaşlar "Anneler ve Kızları" dizisinin künye bilgilerini, yani dizi ekibi hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler:A YAPIM: NTC MEDYA YAPIMCI: MEHMET YİĞİT ALP YÖNETMEN: HAKAN ARSLAN SENARYO: LEYLA KARALOĞLU- SEVAL BOZKURT MÜZİK: UĞUR AKYÜREK GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: SARP KAYA Anneler...
  5. "Kızlar ve Anneleri" Yarışması Başlıyor!

"Kızlar ve Anneleri" Yarışması Başlıyor!

kızlar ve anneleri kızlar ve anneleri yarışması atv kızlar ve anneleri Sevgili melekler, çok yakında atv'de yepyeni bir yarışma başlıyor. Eğer anne-kız biz çok iyi bir ekibiz diyorsanız, Kızlar ve Anneleri yarışması tam size göre. Sunuculuğunu sempatik oyuncu Ümit İbrahim Kantarcılar’ın yapacağı Kızlar ve Anneleri yakında atv’de… Kızlar ve Anneleri… "Anne-kız biz çok iyi bir...

Sayfayı Paylaş