gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anneler ve Kızları

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

anneler ve kızları anneler ve kızları, dizisi, star, konusu, hikayesi, yönetmeni, oyuncuları, senaryosu, senaristi,hakkında bilgiler burada arkadaşlar

Sezon finali arası veren, dizilerden sonra, yeni yazlık sezon diziler başlıyor Melek'lerim. Bunlardan biri ise Stra Tv ekranlarında pek yakında seyircisi ile buluşacak olan "Anneler ve Kızları" adlı dizi. Eminiz ki fragmanlarını görmüşsünüzdür:) Zira konusu hakkında ve dizinin yönetmeni ve ekibi hakkında bilgileri henüz bilmediğinizi biliyor ve sizlere dizi hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz Melek'ler:)

Yakında Star ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Anneler ile Kızları, yüreklere dokunan hikayesi ile izleyicileri ekran başına toplayacak.

Başrollerini Ebru Özkan ve Feride Çetin'in paylaştığı dizi, biri İstanbul'da diğeri Malatya'da yaşayan Defne ve Gülizar'ın, benzeyen kaderlerinin yollarını birleştirmesini konu alıyor. Senaryosunu Leyla Karaloğlu ile Seval Bozkurt'un yazdığı Anneler ile Kızları'nın oyuncu kadrosunda Ebru Özkan ve Feride Çetin'in yanı sıra, Levent Üzümcü, Şerif Sezer, Selda Özer, Ozan Çobanoğlu ve Hüseyin Soysalan da var.

NTC MEDYA'nın yapımını üstlendiği dizinin yapımcısı Mehmet Yiğit Alp, yönetmeni ise Küçük Kadınlar'dan sonra Anneler ile Kızları'nın yönetmen koltuğuna oturan Hakan Arslan.

Anneler ve Kızları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler, kızları ve yoğurt kapları

Anneler, kızları ve yoğurt kapları

Sabah bulaşık yıkarken ellerimin annemin ellerine ne kadar benzediğini fark ettim. Benzemekten de öte; tıpatıp aynısı olmuşlar.. Ergenlik çağlarımda (hakikaten çekilmez bir yeniyetmeydim) annemin ellerine sinir olurdum. Ya da şöyle diyelim: Sinir olduğum bir milyon sekiz yüz kırk altı şeyden biri de annemin elleriydi. Kadıncağızın beni sinir etmek için ellerine özel olarak yaptığı bir...
  2. Anneler,Kızları ve Yoğurt Kapları...

Anneler,Kızları ve Yoğurt Kapları...

hergeçen gün anneme biraz daha benzediğimi fark ediyorum çok etkilendim paylaşmak istedim:laugh: Sabah bulaşık yıkarken ellerimin annemin ellerine ne kadar benzediğini fark ettim... Benzemekten de öte; tıpatıp aynısı olmuşlar... Ergenlik çağlarımda (hakikaten çekilmez bir yeniyetmeydim) annemin ellerine sinir olurdum... Ya da şöyle diyelim: Sinir olduğum bir milyon sekiz yüz kırk altı...
  3. Yeni dizi Anneler ve Kızları

Yeni dizi Anneler ve Kızları

anneler ve kızları yeni dizi anneler ile kızları yeni dizi anneleri ve anneler ve kızları, dizi, dizisi, yeni dizi, star tv, ne zaman başlayacak, konusu, başrol oyuncuları, oyuncu kadrosu, ebru özkan, feride çetin, haberlkeri ve resimleri burada arkadaşlar Ekranların reytıng alan bir çok dizisi sezon tatiline girdi. Hal böyle oluncada biz izleyiciler "ee şimdi ne izleyeceğiz...
  4. Anneler ve Kızları künyesi

Anneler ve Kızları künyesi

anneler ve kızları anneler ve kızları, dizi, künye, bilgileri, hakkında özet bilgiler burada arkadaşlar "Anneler ve Kızları" dizisinin künye bilgilerini, yani dizi ekibi hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler:A YAPIM: NTC MEDYA YAPIMCI: MEHMET YİĞİT ALP YÖNETMEN: HAKAN ARSLAN SENARYO: LEYLA KARALOĞLU- SEVAL BOZKURT MÜZİK: UĞUR AKYÜREK GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: SARP KAYA Anneler...
  5. "Kızlar ve Anneleri" Yarışması Başlıyor!

"Kızlar ve Anneleri" Yarışması Başlıyor!

kızlar ve anneleri kızlar ve anneleri yarışması atv kızlar ve anneleri Sevgili melekler, çok yakında atv'de yepyeni bir yarışma başlıyor. Eğer anne-kız biz çok iyi bir ekibiz diyorsanız, Kızlar ve Anneleri yarışması tam size göre. Sunuculuğunu sempatik oyuncu Ümit İbrahim Kantarcılar’ın yapacağı Kızlar ve Anneleri yakında atv’de… Kızlar ve Anneleri… "Anne-kız biz çok iyi bir...

Sayfayı Paylaş