gebe
  1. toprakkokusu50

toprakkokusu50 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

anneler,yardım....

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında toprakkokusu50 tarafından paylaşıldı.

[h=1]anneler,,,yardım...[/h] Merhaba melek anneler... 4 aylık bir kızım var,dünyalar tatlısı...çocuğunuzun giymediği ,küçülen yada eski kıyafetlerini kızım için bana yollarsanız çok sevinirim,hem beni hem kızımı çok mutlu edersiniz,yardımda bulunacak,ilgilenen olursa özelden yada burdan mesaj atabilir,çok teşekkürler

anneler,yardım.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nolur yardım edin bana(özellikle büyük anneler!)

Nolur yardım edin bana(özellikle büyük anneler!)

bazıları ergenliğe girdiğimi söylüyor ama artık annemin bana gıcıklık yapmalarına sinir oluyorum ve ters tepki gösteriyorum..annem bişi istese of pof diorum..annem bana kızsa sert bir şekilde karşılık veriorm.....davranışlarımın bozulduqunun farkındayım ama düzeltemiorm elimde değil ağlamak istiyorum beni çok incitio gibi gelio annem ama her zamanki hali ne yapıcam....bi sorunum daha var /...
  2. Çocuklu annelerden yardım bekliyorum

Çocuklu annelerden yardım bekliyorum

2,5- 3 yaş çocuk sendromu, yaramaz çocuklar, çocuklar, iyi ebevy olmak, aile, aradığınız herşey burda meleklerim... Meleklerim benim bir oğlum var ve çok yaramaz 2,5 yaşında gittiğimiz yerlerde durmuyo büyüklerle ağız kavgasına giriyo, evi dağıtıyo, çok inatçı, evin her yerine süt ve su döküyo, daha sayamadığım bir çok şey konuşuyorum tamam annecim söz yapmıcam diyo arkamı döndüğüm an evi...
  3. anneler,yardım

anneler,yardım

Merhaba Hanımlar,anneler. 4 aylık bir kızım var,dünyalar tatlısı...çocuğunuzun giymediği ,küçülen yada eski kıyafetlerini kızım için bana yollarsanız çok sevinirim,hem beni hem kızımı çok mutlu edersiniz,yardımda bulunacak,ilgilenen olursa özelden yada burdan mesaj atabilir,çok teşekkürler...
  4. anneler,,,yardım...

anneler,,,yardım...

Merhaba anneler... 4 aylık bir kızım var,dünyalar tatlısı...çocuğunuzun giymediği ,küçülen yada eski kıyafetlerini kızım için bana yollarsanız çok sevinirim,hem beni hem kızımı çok mutlu edersiniz,yardımda bulunacak,ilgilenen olursa özelden yada burdan mesaj atabilir,çok teşekkürler...

Sayfayı Paylaş