gebe
  1. idilll

idilll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

anneler yetişinnnn!!

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında idilll tarafından paylaşıldı.

Merhaba anneler..bana yardım edin lütfen.çocuğum hiçbir şey yemiyor içmiyor..resmen aç yaşıyor..oldukçada güçsüz bir bünyesi var ve zayıf. ne yapabilirim lütfen yol gösterin..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Çoçuğun kaç yaşında keşke onuda belirtseydin.. Çocuklar özellikle diş çıkartma dönemlerinde ve boğaz enfeksiyonların da iştahları gidiyor canım merak etme ve zorlama çünkü zorlayarak yedirdiğin şeyden hayır gelmez dikkatini sevdiği birşeylere yönelt mesela biz pepe izlerken iyi yemek yiyoruz bebişlerimle:D:D Uzman tavsiyesi ile bağışıklık sistemi güçlendirici ve iştah açıcı bir takviye de isteyebilirsin zaten doktor kilo ve boyuna bakarak sağlıklı gelişip gelişmediği konusunda sana ayrıntılı bir bilgi verecektir.

3. melikegun

melikegun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım..çocuğun kaç yaşında bunu belit bize lütfen..üzülme ama düzelir..vitamin şuruplarından deneyebilirsin bir süre..benim kızımda işe yaramıştı..

4. guldenzeynep

guldenzeynep Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize merhaba. Hiç üzülme hallolur zaman içinde ancak hiçbir şey yemiyorsa bir şekilde alamadığı besin değerlerini vitaminleri ona vermen gerekiyor.şurup ya da damla ile takviye yap bence

5. idilll

idilll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vitamin kullanabilirim..bir de öyle deneyelim ama herhangi bir öneriniz var mı?bilmeden almak istemem.

6. guldenzeynep

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben multimini şuruplarından al derim çünkü paraben yok içinde ve meyve aromalı.çocuk tiksinmeden içer.doktorumuzun önerdiği bir ürün bu bende sana önerebilirim.Allah şifa versin..

7. melikegun

melikegun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çocuk kanallarında reklamı olan üründen bahsediyorsun sanırım.gördüm reklamını ama denemedim henüz araştırmak lazım diye düşünüyorum.

8. idilll

idilll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen dedikten sonra ürünü biraz araştırdım guldenzeynep.hem doktora hem de eczacıya sordum ve ikiside önerdi.bir süre deneyeceğim.umarım iyi gelir.dua edin benim için çocuğum iyileşsin :(

9. melikegun

melikegun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende araştırdım idilcim.3 yaşında bir çocuğum var ve takviye olması için almayı düşünüyorum.durumundan haberdar et :)

10. guldenzeynep

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şurubu kullanmaya başlayınca nasıl gidiyor yaz idilcim.Merakla bekliyorum.Umarım iyi gelir

11. yasmintez

yasmintez Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anneler benim derdimde oğlumun hiçbir şey yememesi...Bu dediğiniz vitaminden alsam faydası olur mu acaba?

12. idilll

idilll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anneler tavsiyeleriniz üzerine ürünü aldım ve kullanmaya başladım bile..şimdilik severek içiyor çocuğum.umarım böyle devam eder ve faydası olur

13. guldenzeynep

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah faydası olacak canım inanıyorum ben.vitamin desteği aldıkça çocuğun toparlayacak.

14. pinpiriklianne

pinpiriklianne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anneler günaydın.ben yeni üyeyim ve acil olarak yardıma ihtiyacım var. bebeğimin ciddi bir sağlık problemi olmamasına rağmen iştahsızlık sorunu var.acaba bu dediğiniz şuruptann alıp içirsem zararı olur mu ? yorumlarınızı bekliyorum

15. idilll

idilll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anneler selam hepinize. size güzel haberlerim var.bebeğim şurubu içiyor ve hiç zorluk çıkarmıyor.zamanla faydasını göreceğiz inşallah.pinpirikli anne öncelikle telaş yapma.sağlık sorunu yoksa bu çok iyi.multiminiden alabilirsin ben kullanıyorum ve tavsiye ederim sana. hiçbir zararı yok tamtersi bebeğim sevdi.

anneler yetişinnnn!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne....

Anne....

Ana Hakkı ve Alkama'nın Sonu Hazreti Peygamberimiz (s.a.s.) eshabıyla oturmuş sohbet ediyordu. Bir kadın sahabe Resulullah'ın huzuruna telaşla girerek: - Ya Resûlellah! Şu anda kocam ölüm dçşeğinde, belki biraz sonra ölmüş olacak... Yalnız yanında kelime-i şehadet getirdiğimi anladığı ve kendiside getirmeye çalıştığı halde şehadet kelimesi getiremiyor. Kocamın imansız gitmesinden...
  2. anneme!!!!!

anneme!!!!!

Nasıl bir sevgiyle seversiniz ki bu ne efsane bir aşk ne kadar fedakar bir sevgi bu Allah�tan bir lütuf ve eşsiz bir armağan� Ne kadar çok yazsam ne kadar güzel söz söylesem bu dünya sözleri yetmez bilirim çünkü sen annesin� Evladınım; bu yazıyı yazılmamış tüm annelere yazıyorum çünkü böyle öğrettin paylaşmayı bu yazıyı da okuduğunda gözünden pırlantalar akıtacağını biliyorum�. Senin...
  3. Annem....

Annem....

merhaba kızlar bugün size bu dünyadaki en iyi meleği anlatcam....şuan o kadar doluyum ki biri sertce gamze dese saatlerce aglayabilirim.... dün gece kafama birşeyler taktım ve sizlerle dertleşmek istiyorum biraz rahatlamak için..... herkezin annesi farklıdır yaa benim anam bambaşkadır....annnem bana kardeşime allahım dan gönderilen bir armagan bir şans.... annem farklıdır benim kızlar o bütün...
  4. anneme

anneme

şu an 51 yaşındayım bende bir anneyim ama yınede senin varlığına ihtiyacım var.keşke ben küçücük bir çocuk olsamda sen bir kere olsun saçlarımı okşasan.şimdi benden uzaktasın ben senin yokluğunu hep hissediyoyorum.seni hep özleyeceğimmmm.

Sayfayı Paylaş