anneler yetişinnnn!!

Anneler benim derdimde oğlumun hiçbir şey yememesi...Bu dediğiniz vitaminden alsam faydası olur mu acaba?

Anneler tavsiyeleriniz üzerine ürünü aldım ve kullanmaya başladım bile..şimdilik severek içiyor çocuğum.umarım böyle devam eder ve faydası olur

inşallah faydası olacak canım inanıyorum ben.vitamin desteği aldıkça çocuğun toparlayacak.

Anneler günaydın.ben yeni üyeyim ve acil olarak yardıma ihtiyacım var. bebeğimin ciddi bir sağlık problemi olmamasına rağmen iştahsızlık sorunu var.acaba bu dediğiniz şuruptann alıp içirsem zararı olur mu ? yorumlarınızı bekliyorum

anneler selam hepinize. size güzel haberlerim var.bebeğim şurubu içiyor ve hiç zorluk çıkarmıyor.zamanla faydasını göreceğiz inşallah.pinpirikli anne öncelikle telaş yapma.sağlık sorunu yoksa bu çok iyi.multiminiden alabilirsin ben kullanıyorum ve tavsiye ederim sana. hiçbir zararı yok tamtersi bebeğim sevdi.

ay zor bir durum,allah yardimciniz olsun.atlattim ama heryolu denedim,cocuklar kendi evlerinde hicbisey yemiyor ama disarida yada baska birinin evinde,baska cocuklarin yaninda yiyiyor.bide böyle deneyin derim.az da olsa bende ise yaradi,bide örnek sen kendin tadini sevmedigin biseyi cocugun da yemesini bekleme,onlar cok zekiler.

Merhaba Canelif. Bu dediklerini denedim arkadaşlarının yanında yemek yedi ama eve gelince yine aynı şey oluyor ve yemek istemiyor.Her zamanda çocuğuma yemek yedirmek için birisine gidemiyorum maalesef.Sağlıklı olan hiçbir şeyin tadını sevmiyor.Zorla yedirmeye kalkınca da ağlıyor kaçıyor.çok endişeleniyorum alışkanlık yaptı bu durum çocuğa ve hastalanmasından korkuyorum:( Sen nasıl atlattın tamamen normale döndü mü çocuğunun yeme düzeni?

Anneler bende aynı sorunları yaşıyorum:( ve çok yıpratıcı çok zor bir süreç.bu yolları denemeye çalıştım ama gerçekten çok zekiler ve işe yaramadı maalesef:( sizin söylediğiniz vitaminden alsam nasıl olur acaba işe yarar mı?

yasmintez merhaba.ben kullanıyorum multimini şurubunu ve gayet memnunum. hiçbir zararı yok ben araştırdım almadan önce meraklanma ama sadece vitamin şurubuna bırakmıyorum işi kendimde farklı yöntemler bulmaya çalışıyorum sizlere danışıyorum..canelifin söylediklerini yapmaya çalışıyorum

Geri