gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Annelerden el kızı yorumları..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Anne, şu gömleğimi ütülesene - Ütülü gömleklerinden birini giysen olmaz mı oğlum? - Olmaz bunu giyeceğim
    - Evlen,karın ütülesin Tabi ütülerse
    - Ütüleyecek tabi
    - Göreceğim ben seni o zaman, ah oğlum ah , el kızı ütüsüz gömlek giydirir gık diyemezsin

- Oğlum ne bu dolabının hali? Dün düzeltim daha
    - Altaki kazağı alırken dağıldı
    - Altaki kazakmış, kazak örsünler başına
    - Anne o çorap değil miydi ya?
    - Sen annenle dalga geç, evlen görücem ben seni Ah oğlum ah, el kızı nasıl düzene koyuyor adamı görürsün

- Anne, çoraplarım nerde?
    - Sağdan soldan topluyorum o çorapları,yıkıyıp koyuyoruz çekmeceye, al giy
    - Bulamadım
    - Nasıl bulamadın,bakmıyorsun ki? Al işte
    - Anne bunların biri siyah,biri lacivert gibi
    - Bak,bu dağınıkla hiç bir kız almaz seni Alanda katlanmaz sana İki günde babasının evine kaçar, giderAh oğlum ah, el kızı biri siyah biri beyaz çorap giydirde sana ne olduğunu anlayamazsın

- Nerde kaldın sen dün gece?
    - Suatların evinde kaldık üç beş arkadaş,arayıp söyledim ya anne
    - Refika Teyzenlerde yoktu evde.Ne halt karıştırdınız kim bilir.Ama yok senin başını bağlamanın vakti geldi Evlen bak bakalım sekizden sonra eve gelebiliyor musun? Ah oğlum ah, el kızı kapı bile açmaz adama

- Anne bu yemeğin tuzu eksik
    - Tuz kadar başına taş düşsün senin...Anne eline sağlık, düşünüp en sevdiğim yemeği yapmışsın demiyorsunda tuzu eksik diyorsun
    - Anne ben kapuska sevmem ki Gönlün olsun diye yiyorum
    - Yeme oğlum,yemeYemek zorunda değilsin Evlen göreceğim ben seni.Elin kızı dayasın üç öğün makarnayı bak en sevdiğin yemek olmuyor mu?

- Oğlum,güzel yavrum,hastayım kalk bana bir bardak su ver
    - Tamam anne,şu pozisyon bir bitsin vusana!!
    - Oğlum, yarım saat önce bir bardak su istedim senden
    - Getiriyorum anne!
    - Kalsın,kalsın getirme.Ben alırım suyumu ah başım.Besle,büyüt sonra bir damla su getirmesin sana ah belim!
    - Anacığım,özür dilerim.Yat sen,ben hemen getiriyorum suyu
    - İstemiyorum senin suyunu.Kalsın evlenince karına getirsin.Azcık başım ağrıyor dese, doktor doktor dolaştırırsın.El kızı parmağında oynatır seni

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    El kızı yapar tabi hahaha Onlarda el oğlu:D

3. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anne, şu gömleğimi ütülesene
    Melekler Mekanı - Annelerden el kızı yorumları.. - Ütülü gömleklerinden birini giysen olmaz mı oğlum?
    - Olmaz bunu giyeceğim
    - Evlen,karın ütülesin Tabi ütülerse
    - Ütüleyecek tabi
    - Göreceğim ben seni o zaman, ah oğlum ah , el kızı ütüsüz gömlek giydirir gık diyemezsin

annemle abim konuştu sanki hahaha

Annelerden el kızı yorumları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. El- Kız İsimleri

El- Kız İsimleri

eliz ismi elis anlamı elis isminin anlamı anlami eliz isminin Ela: sarıya çalar kestane rengi Elanaz: ela gözlü, nazlı güzel Elanur: ela gözleriyle nur saçan Elasu: ela gözlerinden temizlik akan Elbir: birlik olma Elbirlik: birlikte çalışma Elbiz: bizim yer, yöremiz Elçin: deste demet bir kerede ele alınabilecek kadar az olan nesne deste, ağustos böceği Eldem: sevimli, cana yakın...
  2. annenin kızına şiiri

annenin kızına şiiri

annenin kızına şiiri anneden kızına şiir kızım şiir anneden kizina siir kızıma çok güzel bir şiir ben çok begendim sizinlede bunu paylaşmal istedim umarım sizde begenirsiniz KIZIMA Sen dogdugunda büyük bir sevinc yasattin bize hep bir kizim olsun istemistim nedense? Tanriya hep sükrettim seni bana verdi diye. Biliyormusun saclarini uzatmak renkli tokalar takmak, etekler elbiseler giydirmek...
  3. Annesini kaybeten kızın hikayesi

Annesini kaybeten kızın hikayesi

annesini ebediyen kaybetmiş bir kızın hikayesi bu... anne nasıl bir varlık? yavrusuyla, etle tırnak gibi. cennetin ayaklarına serildiği o güzel varlıklar. 4 kişilik yaşayan mutlu, sıcak, güzel bi aile varmış. beraber eğlenirler,beraber gezerler, beraber sevinip beraber ağlarlarmış. bu ailenin 2 kızı varmış. 2 küçük kızlarıyla çok mutlularmış. dünya sanki onların etrafında dönüyormuş. ama...
  4. Anneler ve Kızları dizisinden oyuncu yorumları

Anneler ve Kızları dizisinden oyuncu yorumları

anneler ve kızları, dizi oyuncu, yorumları, konusu, hikayesi, feride çetin, ebru özkan, röportajları burada arkadaşlar Pek yakında izleyicisi ile buluşacak oaln "Anneler ve Kızları" dizisinin iki başrol oyuncusu Feride Çetin ve Ebru Özkan'dan dizi konusuna dair yorumları, bu yazımızda sizlere aktarıyoruz Melek'ler:) Doğdukları coğrafyalarla ayrılıp kaderleriyle benzeşen Defne...

Sayfayı Paylaş