gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Annelere Birer Şiir

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

Anneler gününde annelerimiz için güzel bir şiir hediye etmeliyiz. Hem de görsel olarak akrostiş şeklinde yazarak güzel bir anlam bütünlüğü de sağlayalım. Tabi kolay olmasını sağlamak için facebook'taki bir uygulamayı kullanmanızı tavsiye edebilirm. Hem de en güzel şiir sahiplerine hediyeler de olacakmış;) https://bitly.com/I1gwFy

Annelere Birer Şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masum Birer Anneyiz....!!!!

Masum Birer Anneyiz....!!!!

ÇÜNKÜ HEPİMİZ MASUM BİRER ANNEYİZ... Dokuz ay taşırız karnımızda, mide bulantılarının, bel ağrılarının, ağzımıza aylarca yapışıp kalan metal tadının ve daha nice sıkıntıların eşliğinde. Veda ederiz sevdiğimiz bazı yiyeceklere ve bütün giyeceklere. Ara veririz aktivitelerimize, keyf aldığımız, hırsımızı çıkartığımız, üzüntümüzü...
  2. Anneye şiir

Anneye şiir

anneye şiir hamile anneye şiir hamile şiirleri hamilelik siirleri hamilelik şiirleri ERZİNCAN Bahçelievler İlköğretim Okulu tarafından düzenlenen yıl sonu etkinliğinde 4/C sınıfı öğrencisi 10 yaşındaki Şeyda Özden, yarbay rütbeli askeri üniformayla çıktığı sahnede ‘Şehit Er’den anneye mektup’ adlı şiiri okurken hem ağladı, hem ağlattı. Ailesinden iki kişinin şehit olduğunu belirten Özden,...
  3. annenin kızına şiiri

annenin kızına şiiri

annenin kızına şiiri anneden kızına şiir kızım şiir anneden kizina siir kızıma çok güzel bir şiir ben çok begendim sizinlede bunu paylaşmal istedim umarım sizde begenirsiniz KIZIMA Sen dogdugunda büyük bir sevinc yasattin bize hep bir kizim olsun istemistim nedense? Tanriya hep sükrettim seni bana verdi diye. Biliyormusun saclarini uzatmak renkli tokalar takmak, etekler elbiseler giydirmek...
  4. Anneme Mektup Şiiri

Anneme Mektup Şiiri

Anneme Mektup Şiiri Yakın zamanda olacak anneler günü için Anneme Mektup Şiirini sizlerle paylaşıyoruz. Bu şiiri Nizamettin Korucu yazmıştır. Anneme Mektup Şiir Minicik bir bebektim, büyüttün anne Küçücük bir fidandım, yeşerttin anne Mekteplerde okuttun, eğittin anne Gözlerin hiç açıkta kalmasın anne Hayat çok zor olsa da ne yazar anne Gözyaşın rahmetiyle ferahım anne Meşakkatli çileli...
  5. 2014 Anneler Günü Şiirleri

2014 Anneler Günü Şiirleri

anneler günü kısa şiirler, anneler günü şiirleri, 2014 anneler günü Yakın bir zaman da kutlanacak olan 2014 anneler günü için en güzel ve anlamlı şiir araynlar için sizlere ünlü ve değerli şairlerin şiirlerini sizler için paylaşıyoruz. Bizde Melekler Mekanı.Com olarak şimdiden tüm annelerin, anne adaylarının bu özel günlerini canı gönülden kutluyoruz. Bebek isteyen ziyaretçilerimizin ve...

Sayfayı Paylaş