gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Annelere Harika Abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

annelere göre abiyeler
    Annelerimiz sizler için harika ve şık abiye modelleri.Hepsini çok beğenerek özenle seçtik ve sizlerle buluşturduk.Umarım beğenirsiniz.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hiç bana göre değil anne olsamda giymem:D

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ahaha:D
    annem bunları hayatta gymez :D:D:Dbi denettrmk lazm ama:D:D

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    aaaa niye öyle diyorsunuz kızlar giymesemde bence fena değiller.Ne giyilmeyecek kıyafetler var bunların yanında :)
    emeğine sağlık canım

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    emeğine sağlık cnm gerçektende giyilmeyecek okadar çok kıyafet varki bunlar masum kalmış vede güzel:D

6. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler yinede

Annelere Harika Abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne adaylarına süperr abiyeler

anne adaylarına süperr abiyeler

düğün olur bayram olur ne giyeceğim derdi herkesi sararda hamişleri sarmaz mı?? tabiki onlarıda unutmamak lazım diyerek çıktım yola :) enfesss abiyeler buldumm benim agzım acık kaldı siz ne dersiniz bi bakın derim benn:).....buyrunn...
  2. Abiyeler elbise modelleri harika siyah modeller

Abiyeler elbise modelleri harika siyah modeller

abiyeler 2011 2011 Düğün nişan vs gibi özel günlermi yaklaştı ne giycem diye kara kara düşünüyosunuz artık düşünmeyin size birbirinden güzel modeller sunuyorum meleklerim Benim bu çok hoşuma gitti :deli:
  3. Loucında 'dan Harika Abiyeler

Loucında 'dan Harika Abiyeler

loucında abiye, modelleri, çeşitleri, fiyatı, nekadar, loucında, abiye modelleri ve fiyatlarını buradan bulabilirsiniz Hanımlar hep abiye modelleri bakıyoruz fakat nerden nasıl bulacağımızı, fiyatı hakkında çoğu zaman bilgimiz olmuyor. Bende sizler için marka, ürün kodları ile beraber fiyatlarını sunmak istedim.. W 7299 Abiye Elbise Yeni Ürün 220 tl P 1023 Abiye Elbise Yeni...
  4. Gelin annelerine abiyeler

Gelin annelerine abiyeler

gelin anneleri abiye modelleri elbise modelleri gelin anneleri için konumuzda.Evlilik hayatımızın dönüm noktasıdır düğün günü her şey dört dörtlük,kusursuz olmasını isteriz,nikah davetiyeleri,nikah şekerleri.Gelin ve damat daha çok ön planda olsada ​annelerde düğün gününde şık ve dikkat çekici olmak isterler.İşte anneler için fazla dekoltesi olmayan bir birinden şık abiye modelleri
  5. Genç Kızlara Harika 2014 Model Abiyeler

Genç Kızlara Harika 2014 Model Abiyeler

genç kız abiye modelleri, 2014 genç kız abiyeleri, genç kızlar için abiyeler 2014 Sevgili melekler, genç kızların cıvıl cıvıl ruh hallerini yansıtan, 2014 model abiye elbiselerde gökkuşağının her rengini görmek mümkün. Her zevke hitap eden bu renk armonisinde, dikkat çekici modeller ve şık tasarımlar göze çarpıyor. Genç kızların hayallerini süsleyen modern kesimli abiye modellerinde...

Sayfayı Paylaş