gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Annelere Şehit Hediye

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bugün anneler günü mayısın on dördü
    Dört şehit verdik üzeri ay yıldızla örtüldü
    Şehit annesi olmak onlara en büyük ödüldü
    Hediyeler annelere tabutlarda ¤¤¤ürüldü

Bu hediyeyi size gönderen Allah’tır
    Cennet ayağınızın altında anahtarı evladınızdır
    Evladınızın yeri peygamberler yanıdır
    Kefeni ise rengini alan ay yıldızlı bayraktır

Annesi evladından bir hediye beklerken
    Evladı annesine hediye edilirken
    Gözlerinden damla damla yaş dökülürken
    Hediyeler omuzda tekbirler getirildi arşı inleten

Şehit annesi olmak her Türk annesinin hayali
    Sen merak etme evladının mekanı cennet bahçesi
    Şehitler ölmez onlar yaşar ama zordur görmesi
    İnşallah bu son hediye olur gelmez artık gerisi

Arif Kurt

Annelere Şehit Hediye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Braun'dan hediye Anneniz için

Braun'dan hediye Anneniz için

Anneniz için Braun'dan hediye Anneler Günü'nde annenize özel hediyeler, Braun’un benzersiz seçenekleri sizleri bekliyor. İşte Braun’dan anneniz için özel seçenekler; Braun Silk-épil X’elle Braun’un yeni ürünü Silk-épil X’elle ile pürüzsüz bir cilde ulaşmak artık çok daha kolay. X’pert-épil teknolojisi ile tek geçişte diğer tüm epilasyon aletlerinden çok daha fazla tüy alan Silk-épil...
  2. Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize Güzel Bir Hediye

Annelerimize adadığımız bu özel günde sevginin sesi müzik olsun! Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşan “World’s Best Mum” albümü, anneniz için en içten hediye olacak! 10 Mayıs Anneler Günü için özel olarak hazırlanan bu albümde; Bill Withers, Roy Orbison, Lisa Stansfield, Alicia Keys, Christina Aguilera ve Elvis Presley gibi geçmişten günümüze birbirinden önemli sanatçıların keyifle...
  3. Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

Anneme Nasıl Bir Hediye Alacağım?

anneme nasıl bir hediye alabilirim anneme ne hediye alabilirim doğum gününde ne doğum günü hediyesi günü hediyesi Merhaba meleklerim bilgiğiniz gibi anneler günü yaklaşıyor.Az bişey kaldı şunun şurasında ve ben hala karar veremedim anneme ne alacağıma :)Aranızda karar veren var mıdır acaba :)Bakın bir site buldum burada annemize alacağımız hediyeler tamamen bize özel oluyor.Çok hoşuma gitti...
  4. Anneler günü için hediye fikirleri

Anneler günü için hediye fikirleri

anneler günü hediye fikirleri Bu sene herkezinde bildigi gibi Annelergünü 8 mayisa denk geliyor! Aslinda hergün Annelergünü denilsede o gün muhakkak yinede birseyler aliniyor! BU SENE EVLENECEGIM ICIN ANNEME BU ANNELERGÜNÜNDE COK ÖZEL BIRSEY ALMAK ISTIYORUM! Siz neler alicaksiniz veya yapicaksiniz! Fikirlerinize ihtiyacim var?????????????? NOT: cok ilginc birsey bunu yazarken...
  5. Anneme ne hediye alabilirim?

Anneme ne hediye alabilirim?

Anneme ne hediye alabilirim? Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi anneler günü yaklaşıyor ve ben bu sene anneme çok güzel ve anlamlı bir hediye almak istiyorum ancak hediyemi seçerim diye şimdiden sizlerden anneler günü için hediye önerilerini bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş